transmission

Co sluchátka s bluetooth?

ahoj, díky za tip, ale já hledám bluetooth sluchátka nechci kabel..

Odpovědi
Alvin9434

Já mám bluetooth sluchátka a můžu je opravdu doporučit jsou fakt dobrý Baterie vydrží okolo 4 hodin a nabíjí se okolo hodiny. Sluchátka jsou bluetooth dosah až 5–10 metrů. Stojí zde v Heruece 900 ale možná se vám povedou najít levněji ale za tu cenu to opravdu stojí. Sluchátka zde http://sluchat­ka.heureka.cz/pres­tigio-pbhs1/#utm_me­dium=cpc&utm_sou­rce=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl%3Asluchat­ka.heureka.cz&gclid=CP­j239WD2NECFWE­o0wodbZkB6g