Co si zbalit na čundr?

ahoj za týden jedeme s partou na čundr pod stan a nevím co si zbalit abych si toho nebrala moc.předem díky za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nůž,prachy a rum

Další odpovědi:

Zlatý

Zkus si z tohoto seznamu vybrat to nejdůležitější, co potřebuješ : http://www.statek.org/…

Něco na sebe:
- na den, když je hic (včetně bot a něčeho na hlavu)
- na den, když prší (včetně bot a něčeho na hlavu)
- na noc
- stan
- slušný spacák, karimatku
- kotlík, ešus, lžíci, zavírací nůž, kus špagátu
;-)
Pokud budeš mít možnost si něco večer přeprat, stačí ti 2x triko, ponožky, spodní prádlo. Kalhoty, kraťasy (sukně), košile, mikina, větrovka, klobouk, sandály, pohorky.

Pokročilý

K tomu všemu, co si s sebou nabalíš, doporučuji přibrat antibakteriální gel na ruce. Je to dobrá alternativa, když si nemáš kde umýt ruce.
Doplňuji:
Ten odkaz, to je jen příklad.

Zdroj: http://mydla.heureka.cz/dettol -antibakterialni-gel-50-ml/spe cifikace/#section

Zlatý

Zlatý

Nezapomeň baterku na svícení, jinak večer ve stanu nic nenajdeš. :)

Pardon, ale antibakteriální gel? To jako fakt? :D:D:D:D:D:D:D:D

Diskuze k otázce

kacen ka

jinak všem vám moc děkuji za radu jsou ot super rady které se hodí akorát ten rum no já nevím jak by to prošlo u mamky je mi 16 tak nevim nevim:D

anonym

Dobrou náladu, hlavně dobrou náladu.

Pokročilý

abendsbrot23

kapka: Ano, antibakteriální gel. Náhodou to je dobrá věc, pokud nechceš mít ruce plné bakterií. Někdo si na hygienu potrpí víc a někdo míň. :)

Pokročilý

abendsbrot23

Účinnost jednoho takového antibakteriálního přípravku mám ověřenou laboratorním pokusem, takže nejde jen o kecy, že to ničí bakterie, ale fakt to ničí bakterie. To jen tak mimochodem... :)

Zlatý

kapka

Jen tak mimochodem nevěřím, že jste někdy byl/a na čundru. Narozdíl ode mě. Jinak byste musel/a vědět, že není možné být dlouhodobě někde, kde není zdroj pitné vody (byť by to byla lesní studánka), potřebujete ji na vaření čaje, polévky z pytlíku, umyjete si samozřejmě i ty ruce.
Mimochodem jste v přírodě, ne na místě, kde bezprostředně hrozí nákaza infekční chorobou.
Netaháte s sebou horu nesmyslů. Pokud tedy netrpíte chorobným strachem z bakterií. Takoví lidé ale na vandry většinou nejezdí, sedí doma a leští záchodovou mísu.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.