Bronzový

Co si zaslouží nenávist?

Co si myslíte, že si zaslouží nenávist. Nenávist je opravdu hodně ošklivá emoce. Jsou ale různé životní situace. Znáte něco, co kdyby vám někdo udělal, tak by si nenávist zasloužil?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nenávidím lidi kteří zabijí dítě nebo zvíře.

Další odpovědi:

Pokročilý

Láska a nenávist jdou spolu ruku v ruce. Někdy je nemožné je od sebe rozlišit. Nelze nenávidět, lze pouze litovat. Znám případ, kdy snacha přímo nenávidí svoji tchýni a své děti vede k tomu, aby svoji babičku také nenáviděly, ale to děvče nelze nenávidět, to se musí litovat, protože nemá potuchu co ji čeká, až její děti vyrostou.

Stříbrný

Nevím, znám hodně lidí, kteří jsou mi nějak nesympatičtí, nerozumím si s nimi, nemám je moc ráda, ale neuvědomuji si nikoho, koho bych vyloženě nenáviděla. Takový člověk by mi asi musel intenzivně a přes veškeré snahy ho napomenout a upozornit, provádět něco velice nepříjemného nebo mě či mé blízké ohrožovat na životě.

Stříbrný

Člověk.který ublíží ženě.dítěti a v neposlední řadě domácímu zvířeti.Osoba,která pracuje proti lidem(parlament)¨.Hyenismus.

Bronzový

Nenávist by si ode mne zasloužil psychopat,který by zavraždil někoho mně velmi blízkého.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.