Kelt

Co si vyberete a proč? Každý má jistě nějaký vzor, ať je to zpěvák, herec nebo sportovec.

Půjdete na akci, kde bude vystupovat Váš oblíbený idol, ale musíte počítat s tím, že tam nebudete sami , bude tam několik tisíc lidí. Stejně tak se může jednat o koncert oblíbeného zpěváka, divák na sportovních závodech a pod – tedy akce typu – Já jsem tam také byl.
Druhá akce je právě opačná, že půjdete na neznámé místo, kde ještě nikdo nebyl a uvidíte něco jedinečného, to je akce typu . Tam jsem byl jenom já.

Odpovědi
iceT

Já jsem tam byl také.

na druhý typ akce by můj idol musel pozvat jen mě a to by bylo jako rande a tudíž je to naprosto nereálné,že by idol kohokoli pozval jen jednoho jediného člověka.

dnb

Já jsem tam byl také.

Poklička

Tam jsem byl jenom já.