Zlatý

Co si vybavujete pod slovem "Hurá" ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Váš známy humor už vopred avízoval kulehu... Určite to nebude výkrik radosti, alebo povzbudenia hurá! to by tipovali všetci, ale vy nie, vy by ste hľadal.....
Tak som sa pozrela, čo ste kde objavil: Hurá (bez výkričníku)
"Hurá (maldiv. ހުރާ‎) je jeden z obývaných ostrovov na atole Káfu na Maldivách. Počet obyvateľov je 748 (jún 2006), dĺžka ostrova 850 m, šírka 300 m. Vzdialenosť od hlavného mesta Male je 21,2 km." zdroj https://sk.wikipedia.org/…

Další odpovědi:

Zlatý

Běžím, hážu granát - a připadám si jako dement...
;-)))

Bronzový

Zlatý

Gőőől.
Nagano :-)

Diskuze k otázce

Bronzový

Mc Merkurion

led: "Co si vybavujete..." pro mne znamená,co si představím,takže osobní vzpomínku...

Zlatý

led

O slovách "Co si vybavujete..." môže mať každý človek vlastnú predstavu.
Nemusí to byť len osobná spomienka. Napríklad teraz beží reklama z prostredia reklamnej firmy, kde si každý predstavuje čosi, čo by malo byť obsahom reklamy, vtom vojde šéf a ich vidiny zlúči do výslednej reklamy.
Ja som si predstavila barbakanov smiech nad hľadaním našich spomienok a predstáv. To aj v úvode odpovede píšem. A súčasne som si predstavila jeho prekvapený pohľad na slová:""Hurá (maldiv. ހުރާ‎) je jeden z obývaných ostrovov ...".

Bronzový

Mc Merkurion

jo,máš pravdu v tom,že jsi předpokládala zase jeden jeho vtip,tak si ho chtěla předběhnout...
Ahmed Nakadi: až pochopíš,vo co gou,tak do toho kecej...

anonym

Nejsi v postavení, kdy mi můžeš říkat co mám a co nemám dělat. A než něco napíšeš, zkus se zamyslet, jestli je to skutečně to, co chceš říct.

Bronzový

Mc Merkurion

nemám rád,když někdo někoho jen tak z plezíru uráží,a to jsi ty udělal,ještě vůči ženě,to je tvoje ubohost,tak se zamysli prvně sám nad sebou a pak něco piš,hlavně k tématu...

anonym

Chovám se ke každému tak, jak si zaslouží. Nemíchej se do věcí, o kterých nemáš páru. Pokud se míchat chceš, projdi si nejdřív předchozí diskuse.

Bronzový

Mc Merkurion

krom toho,že tě v polovině diskuzí poslali někam,jsem nic nenašel...a jinak,když chceš něco po druhých,měl by si s tím začít sám,viz tvoje otázka "Můžete jít s těmi rádobyvtipnými ploty do prdele?"

anonym

Přesněji řečeno, představíš si, že musíš okamžitě googlit. Ty jsi fakt ubohá.

Zlatý

led

Nie je problém nájsť, keď človek vie, čo hľadať a kde hľadať. Ale ak nevie, čo hľadať, nenájde to, ani keď na to pozera.

anonym

Takže děkuji za potvrzení mé domněnky, že jsi chudák.

Zlatý

barbakan

Ty musíš, Ahmede, mít rád lidi, obzvlášť ženy.

anonym

Lidi mi nevadí, ženy miluji rád a často :D Nemám rád lháře, kterým led je (lze dohledat v dřívějších diskusích). A proto se k nim nechovám s úctou.

Zlatý

led

Ahmed Nakadi kedy konečne odpoviete na otázku ako ste dopadol na stretnutí s ministrom (ach, to nie vy, vtedy ste sa volal inak a nosil ste oblek, nie šatku na hlave...)

anonym

Co to plácáš? Máš to v hlavě pomotané? Nikdy jsem neřekl, že jsem tu poprvé, ale o žádném setkání s ministrem jsem nemluvil (přestože jsem od vidění, potkávání, jednoho znal, ale takových nás je spousta).

Zase lžeš, lhářko.

Bronzový

Mc Merkurion

já si furt říkám,že ten styl je mi nějak povědomej...

Zlatý

briketka10

správně led :-DD :-DD

Zlatý

ReHu

Bodík máš za tu spartakiádu :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.