Karol.

Co si udělat k snídani, poradíte recept?

Ahoj,
ráno snídám výhradně sladké. Bohužel dnes žádné pečivo doma nemáme. Chtěla bych si něco rychlého připravit, ale nevím co. Mám doma spíše základní ingredience jako je vejce, máslo, jogurt, čokoládu, mouku, olej, prášek do pečení apod. Neznáte prosím někdo nějaký rychlý a chutný recept?

Předem děkuji :)

Nejlepší odpověď
BENYTA

Z Vámi uvedených ingrediencí bych volila – rozpustit čokoládu a trochu zchlazenou vmíchat do jogurtu…
Jinak – do jogurtu vmíchat kompot nebo džem.
To proto,že výhradně sladké k snídani.
Samozřejmě mě napadlo,že z uvedených surovin lze upéct snídani i na zítra…jenže chcete rychlou…
Jo,není nad kávičku…

Další odpovědi
ReHu

Mléko máš taky?
Pro ne palačinky?

gecco

Vaječina na másle…
Rychlé, dobré, výživné…
😉

Nechápavé

Fajnový ovocíčko

lota

Palačinky – s jogurtem a čokoládou.:-)