rychlik34

O čem si psát s holkou, která se mi líbí?

Ahoj. Mám problém. Nevím, o čem bych si měl psát s holkou, která se mi líbí. Prosím o radu. Děkuji :)

Odpovědi
Paranormal

Zajímej se o ni :) Holka má ráda když se o ni hodně zajímáš, takže se jí ptej na její zájmy, úspěchy nebo třeba jednoduše konverzujte co dělala dneska co včera jaké má plány na víkend a nebo se jí prostě zeptej jestli by nešla ven a venku když spolu budete tak v průběhu co bude ona mluvit tě něco návazného napadne.. Je toho hodně o čem si povídat… Trochu fantazie :)

Hlada

Psaní je k ničemu. Popovídejte si na Skype nebo po telefonu.
Vzpomínám si, kolik stovek hodin jsem za mlada bez problému prokecal s holkama po telefonu, když jsem ale měl napsat dopis, tak jsem smolil stránku celé odpoledne. Třeba to máš taky tak.
_____________­________________________­_________________________
OT pro pamětníky:
Na počátku 70. let byla dvě čísla, na kterých se slyšeli všichni, co je vytočili. Na výzvu „diktuj“ jsme si předali čísla a pak jsme si normálně zavolali. O takové seznamce se dnešním mladým může jenom zdát.

quentos

Máte společné zájmy? Pokud ano, je to ideální, je hned o čem si psát.
Pokud ne, říkám to nerad, ale takový vztah nebude perspektivní, takže bych se do něj ani nehrnul…
sesednizkola: srovnej si to v palici. Na jednu stranu se sám ptáš, jak holku sbalit, a na druhou stranu tady rozdáváš na tutéž otázku rady a odpovědi ostatních shazuješ. Není ti to trochu blbý? Předpokládám, že tazatel ji nechce na jednu noc, jak si možná myslíš ty, a v takovém případě jsou společné zájmy velmi důležité.

zjentek

Jestli je pěkná, tak už jí ostatní všechno napsali a bude to tedy těžký, ale jestli je jenom chytrá, tak můžeš napsat cokoli, tam ti prostě není co poradit, protože tam není co pokazit.

„Ovšem pozor na to, jak budeš otázky formulovat.
Holky nejsou hloupé a "strojený“ zájem poznají…„- tuhle větu si přečti raději několikrát, abys byl opravdu "přirozenej“ ;)
To asi musíš, jelikož dle této rady, když se ty věty předchozí cvičnou formulací naučíš a pak to jen na ni sehraješ, tak jí vlastně vytváříš prostor k výše zmiňovanýmu pocitu, že není hloupá a to už je jedna ruka v rukávu, protože která by chtěla přirozenýho kluka, kterej má navrch, že. Navrch musí mít právě ta holka, protože „není hloupá“, tak bacha.

ivzez

Souhlasím s Quentosem:

Má-li konverzace mít smysl, musíš najít témata,
která budou zajímazt oba dva.

S odpovědí od Paranormal souhlasím jen částečně:
Každý, nejen dívky, je rád, má-li o něj někdo zájem.

Ovšem pozor na to, jak budeš otázky formulovat.
Holky nejsou hloupé a „strojený“ zájem poznají…
___

Shrnutí:

Ptej se na to, co tě opravdu zajímá, piš o tom, o čem něco víš, a co bude zajímat tebe i ji. Nehledej rady v internetu, správnou odpověď najdeš u sebe a u té dívky. (My ji neznáme a žádná „univerzální“ témata neexistují…)

zjentek

Shrnutí:

Never mind.

marketkass

Když chceš začít konverzaci s holkou, která tě zajímá, klíčem je ukázat opravdový zájem o ni. Ptát se na její zájmy, co ji baví, jak tráví svůj volný čas, to jsou skvělé způsoby, jak ji poznat lépe. A pokud chceš více otázek, zde je připravený seznam více než 100 nejlepších otázek, které můžeš holce položit.