DusanOrlik

Co si přejete k Vánocům?(Nemusejí to být jen dárky)

Já např. bych chtěl,abychom se celá rodina sešla v rodinném kruhu,zpívali koledy jedly cukroví-prostě Vánoční atmosféru.A co si přejete vy? :)

Nejlepší odpověď
Tinka

TAKY BYCH SI PŘÁLA ABY se celá rodina sešla ale to se mi bohužel nevyplní a budu jen s malým bráškou..taky bych si přála aby mě můj miláček nikdy neopustil a spoustu dalších..o dárky ani moc nestojím..je mi celkem jedno co dostanu..:)

Další odpovědi
hanulka11

Klid a pohodu se svými blízkými a lásku když zbyde.:D:D

Drap

Pohodu, klid, zdraví...........

WeeBear

Chci se dobře najíst! 🙂 V rodinném kruhu, při poslouchání koled u jednoho stolu. Hmotného nic nechci, ani nepotřebuji. 🙂