misus

Co si přejete k vanocum ?

Nejlepší odpověď
Drap

Pohodu, klid, zdraví a jistotu, ře budu mít práci a že za ni dostanu zaplaceno.

Další odpovědi
Jikra

Já taky pohodu,klid a zdraví víc nepotřebuji.

venkovan

Vánoce jsou ještě daleko, ale spokojím se s klídkem a pohodou.Kolikrát je to cennější než cokoliv jiného co se dá koupit.

Michal Kole

Jsem kutil tak nějaké nářadí, rád čtu tak nějakou odbornou technickou literaturu nebo nějaký nový hardware k PC.

ReHu

Výhru v loterii, abych doplatila hypotéku a opravila barák. Ale, když ti je 13, tak ti to asi inspiraci nedá.

Rocker

Je velký rozdíl mezi tím,co bych si přál a co si můžu dovolit:-)Dárky dáváme hlavně synovi(je mu 10).Letos chce PSP+nějakou hru,puškohled na vzduchovku a ještě nějaký drobnosti.Já si asi udělám radost vstupenkou na koncert Nightwish,tu vlastně dostane i malej,chceme jít spolu.