Ing.internet

Co si přejete k ježíšku?

Nejlepší odpověď
anonym

Toho Jeziska. ☹ -iv-

Další odpovědi
WeeBear

Povedené cukroví, rodinu pohromadě (to se nepovede, pohromadě máme být až druhý den u babičky a třetí den u nás), žádné hádky, žádný stres (ha, u pečení cukroví se mi už povedlo obojí). A pěknou výzdobu. 🙂

.. Pokud jsi měl namysli dárky v materiální podobě, tak jsme si museli koupit si jiné auto (aktuální by už neudělalo STK a nevyplatilo se do něj vrážet), já dostala tři měsíce před Vánoci malého kocourka a tento týden jsem si nadělila záclonu. A to mi ke štěstí stačí. 🙂

ten který je

Hlavně klid a ne aby mi probůh někdo volal o svátcích a chtěl řešit nějaké pracovní problémy!

samicek333

strašně moc věcí…

Drap

Zdraví, práci a pohodu

MILAN1961

Nové PC,ale zbytečně v této době