Co si představujete jako pamlsky pro psy?

Nejlepší odpověď
Drap

Piškot, sušená játra, sýr a nebo některý z pamlsků běžně prodávaných.

Další odpovědi
zjentek

Nic. Pamlsky existují pouze pro děti*.
Zvířata žerou, ne mlsají!

*většinou rozmazlené

Cenobita

Pro našeho psa je pamlsek úplně všechno, i suchý chleba a syrová brambora. Jedinou věc do které kousne a nesní je česnek. Takže nedokážu přímo definovat pamlsek pro psa. PS: je to bígl – všežravec

Broukk

Máme malého pejska a rozhodně mu nedáváme dětské piškoty a podobné sladkosti, má pak problém s trávením. Je zvyklí pouze na kvalitnější granulky, tak i jako pamlsky volíme ty pro pejsky. Nejčastěji objednáváme pres internet z juko-krmiva.cz, kde mají opravdu velký výběr a zatím nám vše chutná :)

Bob2

Pejskovi dáváme pouze psí pamlsky určené právě pro pejsky. Bereme je společně s granulemi přes internet. Nejčatěji máme od značky OPTIMAnova, pejskovi moc chutnají :)

Dominno

já např. dávám psovi jako pamlsek salámek Premium Sausage od Britu, na který slyší maximálně. má vysoké procento masa, tak asi proto mu tak chutná