Co si představujete jako pamlsky pro kočky?

Odpovědi
Cenobita

Když jsme měli kočku, tak mohla zešílet a skákala půl metru vysoko, když jsme ji krmili syrovým masem. Při tomto krmení jsem vyslovil slovo maso, a po velmi krátkém čase kočka už na to slovo sama rozuměla a extrémně mňoukala, když jsem jen vyslovil slovo „maso“, takže si ho přidala do slovníku.

zjentek

Nic. Pamlsky existují pouze pro děti*.
Zvěř žere, ne mlsá!

*většinou rozmazlené

dubraro

Syrové maso.
Když si stoupnu ke kuchyňské lince a vezmu do ruky nůž, tak kocour už se hlásí. Pozná, který nůž je na krájení masa. Ale nepozná, že se s ním chystám krájet cibuli 🙂