MyOtherSelf

Co si představíte pod pojmem „superpotraviny“?

A jaké superpotraviny znáte a jaký na ně máte názor?

Nejlepší odpověď
jenny24

Potraviny, které svým obsahem vitamínu a minerálu převyšují ostatní. Například Goji, Chia apod.

Další odpovědi
atlas

Potraviny, které jsou zdravé a mají výborný poměr živin, chrání nás před radikály a netloustne se po nich…
super potravina je i obyčejná čočka, červená čočka, pak znám ještě quinou, možná ještě chia semínka, jejich spousta…

lexx

klamný marketing

Kryšpín

Ze supermarketů, polepená, ečkovaná, navoněná, mixovaná a.t.d.

Šidlo

je to len taký podvod ,,výživárov" aby boli zaujímaví pre médiá

každý človek má v stravovaní špecifické potreby

ak je ,,poradca" alebo lekár lenivý, začne sa presne takto odvolávať na rôzne neoverené štúdie

v jedle v žiadnom prípade neplatí ,,jedna veľkosť pre všetkých"

Mc Merkurion

… rum, pivo, uzený …

dudu

To zakomplexované a zákeřné čudo, kteréby jeden i na chvíli litoval, nedá pokoj a nedá pokoj.