zjentek

Co si představíte pod pojmem „navěky“?

Nejlepší odpověď
annas

Pro věřící. Křesťanský pozdrav: „Pochválen buď Ježíš Kristus!“ Odpověď: „Až na věky (navěky)!“

Oba výrazy znamenají na neurčitou dobu, na dobu velmi dlouhou, dobu, kterou neznáme apod. Stejný význam má příslovce navždy: na všechen budoucí čas, pro všechny časy; navěky., až na konec věku (až na konec světa).

Co bude po „navždy“, tedy „na konci věku“? Kdy to bude? Nedá se odpovědět. Bůh je věčný – byl, je a vždy bude. My jsme zde vždy nebyli. Jednou jsme začali být, a proto ani nedovedeme pochopit, jak je to dlouho, co trvá věčně. Podle Bible se Bůh určitě nenudí – soudí živé i mrtvé.
Tolik moje odppvěď na jiné stránce.

Pokud jste nevěřící, víte, že konce světa už měly nastat několikrát. Co na to říkají vědci, si můžete projít na internetu.

2. Pro mne. na věky věků – navždy, napořád, neustále, takže po celou dobu svého života – od narození až do mého odchodu do vesmírných dálek …

Další odpovědi
Drap

Na furt.........­........až do smrti, možná i déle

badisko

Filozofii nasich predku o nesmrtelnosti ..:D … https://onedri­ve.live.com/re­dir?resid=4396B54A­4E026BBB!883&au­thkey=!APv2xBBYZ­JAU2_k&ithint=fi­le%2c.pdf

anonym

Neurčitý počet let – leč mylně považovaný za nekonečný (či limitovaný pouze smrtí). V podstatě když někomu řekneme navěky, neříkáme navždy!

anonym

goodnessrossi55@hotmail.com
ahoj drahá,
Mé jméno je miss Bože,
i, m zajímalo,
vy a je přátelský s
you.I by uvítal, kdyby se
seznámit co nejdříve,
můžete mi dostat přes můj soukromý
E_mail je uvedeno níže, takže můžeme
dostat se navzájem lépe poznat,
(goodnessrossi55@hotmail.com)
Docela věřím, že můžeme začít
Odtud protože to trvá, kdo zná někoho.
a také jsem vám poslat moji fotku,
S pozdravem,

dobroty.
_____________­_______
goodnessrossi55@hotmail.com
hello dear ,
my name is miss Goodness,
i,m interested in knowing
you and being friendly with
you.i would appreciate if we
get acquainted as soon as possible,
you can reach me through my private
e_mail stated below so that we can
get to know each other better,
(goodnessrossi55@hotmail.com)
I quite believe that we can start
from here since it takes one to know someone.
and also i will send you my picture,
Yours truly,

goodness.Vepište odpověď…