KdoSiOdJinud

Co si představíte, když někoho označí jako hackera?

Zkuste bez hledání, „definici“ si najděte potom 😁. Zajímá mě mínění 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

že to umí s pc líp než já,a dokáže se nabourat do jiných pc stahovat co by neměl

Další odpovědi
led

rozlišujem 2 pojmy:
1– hacker – človek, ktorý určitým spôsobom preniká do uzavretého systému, môže to byť aj z dôvodu kontroly bezpečnosti a ochrany systému. Veľa svetových hackerov spolupracuje s bezpečnostnými firmami.
2– cracker – človek, ktorý tak isto ako hacker preniká do systému, ale s úmyslom škodiť, obohacovať sa.
PS. aj ja občas s vedomím zamestnávateľa občas týmto spôsobom kontrolujem „blbovzdornosť“ programu. Ale len s jeho súhlasom…

aramah

No že se dostane na stránky třeba i oheslované asi tak jak to vidím ve filmech.Jednoduše tomu vůbec nerozumím.

Toruk

Nabourává se nelegálně do serverů, nebo PC, v horším případě tam způsobí škody. V lepším případě způsobí škody nežádoucím společnostem, teroristům, nacistům apd.

quentos

ten, kdo rád leze do zabezpečených systémů ;{)>

anonym

Co si představím, když je někdo identifikován jako hacker?
Někoho kdo chápe počítač, systém, umí programovat. Napadá mě, že si toho někdo všiml a vytvořil škatulku pod položkou „hacker“..