barunka4202

Co si přát do výbavy ke kytaře?

K Vánocům si přeji akustickou kytaru, ale nevím co k ní budu potřebovat jako výbavu.
K svátku jsem dostala trsátka :)

Nejlepší odpověď
gecco

Kapodastr – https://www.go­ogle.cz/images?cli­ent=opera&q=ka­podastr&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl­&hl=cs&sa=X&o­i=image_resul­t_group&ei=JZ6BVNPhI4­P9UtrKg9gP&ved=­0CDoQsAQ , případně držák na foukací harmoniku (a tu harmoniku, samozřejmě), pokud budeš hrát country či folk.

Další odpovědi
Mozeq

Třeba mě napadá Ladičku… jinak na těchto stránkách můžeš mrknout na inspiraci:
http://kytary­.cz/kytary/pris­lusenstvi-pro-kytary/ladicky/

dejavu

Náhradní struny se hodí vždy, trsátko, kapodastr, možná pořádný obal nebo řemen kolem krku. Hlavně ne tu zbytečnou a mastnou kytarovou kosmetiku, to je hrozná broskvovina, kterou to akrát upatláš.

anonym

Kapodastr jako začátečnice vůbec nepotřebuješ,
jsem pro ladičku,náhr.stru­ny,zpěvník,plek­trum

Magix.cz

doporučuju: stojan (150,–), obal s uchem a kapsou (400,–), ladičku (250,–), přehlednou tabulku akordů, zpěvníky.