-....-

Co si pomyslíte o někom, kdo má na hlavě dredy?

Mě osobně se to líbí, ale zajímalo by mě, jak takové dredy vnímají ostatní lidé.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Co bych si měl o něm myslet? Nemůžu si o něm myslet nic, dokud nepoznám, jaký to je člověk. Podle účesu vážně dělat předsudky nebudu.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, že je to jeho věc a kvůli dredům nemusí být hned nějaký „špatný“. Ale vždycky přemýšlím, jak je to s jejich mytím, hygienou a hodně lidí říká, že dredy „moc nevoní“. 🙂

Nuk nuk

Že je to jeho věc.

Kepler

Je mi ho líto. V mé nemocnici, kde jsem taky chvíli pracoval, byl taky jeden takový týpek – hlavní pitvač na patolce. Musel si to podvazovat, aby to netahal po zemi. Každý se mu vyhýbal, protože smrděl a nejen mrtvolama.

JájsemRaibek

Co si pomyslím?
Že se ráno asi špatně češe :D
A blbě se mu meje hlava-vlasy.

Lgee

Je to hnus, ale každého je to svobodná věc

dubraro

Že s tím bude mít velké problémy, až ho to přestane bavit.

Emefej

Nemyslím si vůbec nic.

zjentek

..že sabotuje bejt klasickým boháčem a že je ta osoba mnohem méně svobodná, než na veřejnosti předstírá.

Kryšpín

Možná se cítí jako potomek Berberů, některý africké kmeny jej ještě ztužují kvalitním trusem, poté to má teprve kvalitní grády.

dr.luha

Je to super. Máš na hlavě vlastní soukromou ZOO.

led

To, čo niekde pôsobí ako spôsob ochrany, pred účinkami prírody, nemusí byť vhodné do oblastí kde príroda tieto účinky postráda.
Ako tomu rozumieť? Dredy v Afrike sú prirodzeným javom, ale predstavte si, že vy by ste sa objavili v Afrike v českom ľudovom kroji. Už v našich mestách by ste vzbudili pozornosť a čo potom v Afrike? Nie každý je Mireček z Básníků
http://www.fdb­.cz/film/jak-basnikum-chutna-zivot/9260