Avatar uživatele
Tic tac

Co si od nového roku slibujete????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, marci1, lota před 3036 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Nic si neslibuji, ani neočekávám. Nový rok 2016 prožiji stejně jako tento rok.
Dokud budu zdravá a samozřejmě i všichni mí blízcí, nemohu si přát nic víc. V pohodě a klidu budu obdivovat krásy života, přírody a přízně dobrých lidí. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Já si přeji, jako každý rok pevné zdraví a to přeji Vám všem 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Warrior – dost hnusný nemyslíš?

Já si neslibuju, ale přeju, aby moje babčina byla v poho, a nejenom v roce 2016.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Totéž, co od letošního, loňského, předloňského ► nic…

Warrior, co je s Annas?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Nic, je to blbost si něco v tomto smyslu slibovat, čas je spojitý, že někdo řekl toto je rok a měříme ho od této polohy Země vůči Slunci přeci vůbec nic neznamená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Svatý klid!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

1.) válka ještě nebude
2.) konečně sesadí opilce hlavu státu
3.) přiletí komandér Aštar a udělá tu pořádek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já se už těším na DŮCHOD!!! Konečně budu mít stálý příjem bez stresu, kdy budu bez práce, jestli budu mít na doktora či na jídlo.Nebudu muset na směny, budu konečně SVOBODNÝ.Ano, vím, že někteří důchodci to mají těžké, ale to jsou strarodůchodci (mezi něž patří i má matka).A jelikož zatím ještě nejsem tak nemocný, tak konečně budu moci chodit po brigádách či pomáhat sousedům aniž by mně někdo nabonzoval, že z těch pomocí neplatím daně (důchodci si můžou vydělat až 20 tisíc bez daně).
Ale jak se říká, ČLOVĚK MÍNÍ, PÁN BŮH MĚNÍ a nebo ŘEKNI BOHU SVÉ PLÁNY, ON SE TI VYSMĚJE.
Takže musím být pokorný a děkovat Bohu (i když jsem nevěřící) za každý den bez nemoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Raději nic, ale jsem zvědavá na ostatní…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Ivzez – s Annas není nic (resp. žádné info se neobjevilo), ale W. je Jugar a ještě asi nerozdejchal už druhý BAN na Odpovědích…
😉

před 3036 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Děkuju.

před 3036 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek