Mika47

Co si oblict na prijimaci zkousky na SS?

Muzou byt treba cerne rifle a cerno bile pruhovane tricko s masli? Nebo byste si radeji oblekli saty?

Nejlepší odpověď
annas

Především aby vaše oblečení bylo čisté, abyste se v něm cítila dobře a nevybočovalo z „normálu“. Když se slušně oblečete, budete mít příjemný pocit. Považujete přijímací zkoušky za něco důležitého ve svém životě. . Nezáleží na tom, zda si vezmete šaty nebo kalhoty.

Další odpovědi
kesim

Záleží na tom, abys přijímačky udělala, ne aby sis na to někde sháněla co nejlepší oblečení. Vem si něco v čem je ti dobře a pohodlně. Držím palce! :)

Kelt

Příjímací zkoušky jsou určitě písemné, počítej s tím, že budeš sedět a něco psát. Aby ses soustředila a byla v pohodě, sežeň si dobré pohodlné oblečení. Je důležité, co napíšeš při přijímacích zkouškách, protože to bude někdo hodnotit. A to už si nebudou pamatovat, jestli to byla ta copaná v modrých riflích, nebo ta zrzka v zelených šatech.

sarinks258

Příjimačky se mi taky blíží .. zvlášť přijímací pohovor a myslím si, že skvělé by byly šaty nebo něco elegantního(Dží­ny/legíny,sako,top…):-)

huxa

Jednoduchá odpověď-to, v čem normálně chodíš do školy a budeš v tom chodit i na střední.

Ozzy21

Nejdu na přijímací pohovor do Google Inc.. Beru si to co nosím normálně.. Nejdu oblečen něják neobvykle.. Stačí kalhoty a tričko..