ivosek2

Co si myslíte o videu v odkazu níže?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DciYdVW7pbQ#_=_
popisek: Ta hádka vznikla kvůli nám :D nasedli jsme do busu a hned jsme si sedli, pak do busu nastoupila ona, šla hned k nám, že ji pustíme sednout, slušně se nezeptala ani nic takového, jen na nás začala křičet, ať vypadneme, já samozřejmě považuji zbytečné pouštět takhle drzý lidi, navíc bylo jí tak 53 let, což není tak stará, aby nevydržela 2 zastávky stát, tak na nás začala křičet, po tom, co sem jí začal vysvětlovat že zas tak stará není, a ona se ale nevzdala, chytila mě za krkem, no tak mi nezbývalo nic jiného než jí jednu vrazit nebo ji pustit sednout, aby se neposrala, jelikož nejsem problémovej, tak to druhý, šli jsme s kámošem stát někam doprostřed busu, ale ta „paní“ pořád nebyla spokojená a nadávala na nás, že jsme nevychovanci, asi ještě tak 2 minuty tam stála a bědovala (ta sedačka už byla 2 minuty volná), lidi už tam na ni začali řvát, ať zmlkne a ať si už konečně sedne, tak si sedla a pořád mluvila sračky, pomlouvala nás, lidi, pak řidiče a pak vládu, komunismus a další věci, pak si tam nastoupila nějaká důchodkyně kolem 90 let, zajímavé, že ji nepustila sednout, ta tlusta krawa zabrala rovnou 2 sedačky a ta paní, co jí je 90, tam chudák stála. Ta kráva se začala hádat s dalšíma lidma v buse, lidi v buse na ni byli celkem nasraní, že pořád mluví a chová se jak píča, my jsme z toho s tim kámošem měli hroznou prdel…

Nejlepší odpověď
Kepler

No, ta paní je zřejmě zvyklá na jinou morálku mladých. Za mých mladých let pustit automaticky sednout starší osobu byla morální povinnost a nemusela to být zrovna osoba tělesně postižená a o holi. Divím se, že jsi to pubertální video a tenhle příběh vůbec zveřejnil. Buď jsi bl*ec, nebo morální mrzák.

Další odpovědi
eleonnore

Těžko říct, podle tvého popisu bych si spíš ťukala na čelo ohledně té paní. Určitě jí bude víc jak 53, ale normální člověk, co to má v hlavě srovnané, začne tím, že se slušně zeptá.
Ono to pouštění má dvě stránky mince a ani my mladí, ani staří nejsou bez viny. Sem tam jedu s 87 letou babičkou k doktorovi, ta se sotva drží tyče, kýve se nad pubertálním smrádětem, které po ní pokukuje a dělá, že babičku nevidí.
Naopak jsem ale zažila spoustu protivných důchodců, kteří si myslí, že mám oči i vzadu a jsem permanentně ve střehu, jestli se kolem mě zrovna nevyskytuje nějaký ten postarší člověk, kterého bych mohla pustit sednout. Začnou na mě být okamžitě sprostí, hrozí mi holí a přitom se stačilo slušně se zeptat a já je s úsměvem pustím. Někteří asi nechápou, že mladí občas opravdu mají v hlavě starosti se školou, s prací, a tak je mohou z nepozornosti přehlédnout. Jak takovou osobu registruji, pouštím ji si sednout.

bolak

video je trapas, tím bych se moc nechlubil… a to říkám jako hajzl, kterej se taky neumí chovat…a tomu co píšeš moc nevěřím ..že lidi okolo byli při vás a začali na ni řvát ať zmlkne, že nenechala sednout 90tiletou a podobně… ale i kdyby to tak náhodou bylo, bába je o holi, možná má i jiný problémy, nejspíš je v životě nešťastná…šel bych dál a nechal ji bejt, kor když jediný co chtěla bylo si sednout v autobuse, rozhodně bych se jí netlemil do vočí, nenatáčel to na mobil a pak to celý ještě nedával na internet s popiskem jaká je to píča a jaký jsem já borec, že jsem bábu co má zmrzačenou nohu nenechal sednout..

anonym

Dobře jste udělali, takoví nevychovaní lidé si nezaslouží ani žít, natož sednout. Zřejmě si myslí, že ji patří svět, a že je víc, jen protože je stará. Takoví lidé kazí starším lidem pověst, proto je pak mladí nemají rádi. Chová se jak zvíře bez mozku, není možné tohle…

Mc Merkurion

… že musíš mít v hlavě pořádně vymetýno, když se s tim ještě dokážeš chlubit – na vás jsou slova jedný písničky „… a doma řezali je málo …“

bolak

ale možná jsem moc přísnej.. víš co? nastav si do mobilu upomínku na takovejch 15 let dopředu, tzn. rok 2031..a nebo rovnou na tvý 53. narozky, pak se tady stav třeba pod nějakým jiným nickem, a nech tady odpověď na danou otázku… sám sem zvědavej jak bude vypadat