Džanička

Co si o tomto myslíte, máte někdo nějaké zkušenosti?? http://www.slim­ball.cz/

Doplňuji:
http://www.slim­ball.cz/

Nejlepší odpověď
BandiOl

Žádný prostředek sám o sobě nezajistí hubnutí bez jojo efektu. Musíte přidat další aktivity. Také nabízíme doplňky výživy, které zlepší trávení a jako vedlejší efekt u 80% lidí spouští proces hubnutí. Ale ani u námi nabízených výrobků to samo sobě nebude trvale fungovat. Musíte změnit pohybový (více pěšky, méně autem, nebo výtahem) i stravovací režim (pít více čisté vody, nebo zeleného neslazeného čaje, jíst více zeleniny). Pak bude pomáhat i slimball, nebo i ostatní doplňky výživy. Hodně zdaru.
Doplňuji:
Děkuji jami155 za upozornění. Chybka se vloudí.
Jinak k funkčnosti – produkty jsme vyzkoušeli. Trvám na účinnosti za uvedených podmínek. Myslím, že i u jiných solidních firem to bude podobné.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?pro-zdrave-hubnuti,24

Další odpovědi
Děda Louda

Stoprocentně jsem přesvědčen o tom, že ten, kdo koupí, neprohloupí. Utratí totiž za podobné nesmysly bez jakéhokoli účinku spoustu peněz, které by jinak investoval do jídla.

anonym

Džaničko,nevěřte takovým reklamám,ani té,co je tady v odkazu,jako doplňky,které spouštějí proces hubnutí.Nabízí tam" Hubnutí XXL",taková hrubka u produktu za několik tisíc?