Avatar uživatele
anonym

Co si o tom myslíte? Máma se mi neustále plete do života.

Dokonce si začala i s mým manželem, volá mu a SMSkuje, vím, že v manželství není spokojená, ale proč se plete do nás? Rozeštvává nás, pomlouvá a hraje na obě strany…mně manžela pomlouvá a pak se před ním předvádí a dělá se dobrou. Je to normální, proč to dělá? Už jsem na ni alergická…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4893 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

tady bude těžké odpovědět,některé maminky si jen nerady uvědomují že jejich děti už vlastně dětmi nejsou a musí si jít vlastní cestou,ale pokud maminka se nejen plete do života,ale snaží se vás i rozeštvat tak by bylo dobré si sní promluvit,stanovit si sní určitá pravidla,a pokud to nepomůže tak sms ignorovat,nemá cenu se s manželem pak hádat,zkuste mamince vysvětlit že její chování vám vadí a může vnést do vašeho manželství nedorozumění,taky záleží na vašem manželovi jak se k celé situaci staví

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mili @

Promluvit si s mámou, manželovi změnit číslo, omezit její návštěvy u vás…
Jiné řešení nevidím!
Doplňuji:
No jo, každý máme mámu,
jenže jsou maminky a „matky“.....

Upravil/a: Mili @

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Někde jsem četl, že pro své matky budeme jejich dětmi až do smrti. Vyvinuli jsme se v jejich těle, jsme jejich součástí…pořád. Vnímají to tak a jinak to neumí. Je to úděl, který je třeba nést. Zřejmě jiná možnost není. ˇutěchou může být to, že to v naprosté většině případů s námi myslí dobře. Vycházíme-li z tohoto předpokladu a najdeme-li v sobě mír, naše chování vůči nim se změní a tím i jejich vůči nám. Mluvím z osobní zkušenosti, nemusí to platit vždy – samozřejmě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fred

V klidu, otevrene si s ni promluvte. A at vidi, ze jste zaridila, abyste si o tom mohli promluvit jen vy dve. Vyptejte se na jeji chovani, vysvetlete, jak se vy citite nebo co to pro vas znamena a zeptejte se, jestli si to uvedomuje. Zeptejte se ji, jestli si mysli, ze by se to dalo nejak resit..... Kdyz to s ni budete resit s takovym klidem, otevrenosti a snahou porozumet, nebude schopna se tak chovat dal, pokud vam nechce nijak ublizovat. Sama bude hledat reseni, jak se chovat dobre. Pokud to nemysli zle, otevre oci a uvidi to z vaseho pohledu. Vase rozumne a klidne jednani ji zaroven zabrani chovat se nerozumne nebo se kvuli tomu zacit rozcilovat. Pokud by to skutecne myslela nejak zle, bude mit po tomhle problemy chovat se tak dal a tvarit se pritom jako dobrak. No a vy uz muzete zvolit dalsi pristup a to s cistym svedomim.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek