Co si o tom myslíte? Máma se mi neustále plete do života.

Dokonce si začala i s mým manželem, volá mu a SMSkuje, vím, že v manželství není spokojená, ale proč se plete do nás? Rozeštvává nás, pomlouvá a hraje na obě strany…mně manžela pomlouvá a pak se před ním předvádí a dělá se dobrou. Je to normální, proč to dělá? Už jsem na ni alergická…

Nejlepší odpověď
anonym

tady bude těžké odpovědět,některé maminky si jen nerady uvědomují že jejich děti už vlastně dětmi nejsou a musí si jít vlastní cestou,ale pokud maminka se nejen plete do života,ale snaží se vás i rozeštvat tak by bylo dobré si sní promluvit,stanovit si sní určitá pravidla,a pokud to nepomůže tak sms ignorovat,nemá cenu se s manželem pak hádat,zkuste mamince vysvětlit že její chování vám vadí a může vnést do vašeho manželství nedorozumění,taky záleží na vašem manželovi jak se k celé situaci staví

Další odpovědi
Mili @

Promluvit si s mámou, manželovi změnit číslo, omezit její návštěvy u vás…
Jiné řešení nevidím!
Doplňuji:
No jo, každý máme mámu,
jenže jsou maminky a „matky“.....

poa.li

Někde jsem četl, že pro své matky budeme jejich dětmi až do smrti. Vyvinuli jsme se v jejich těle, jsme jejich součástí…pořád. Vnímají to tak a jinak to neumí. Je to úděl, který je třeba nést. Zřejmě jiná možnost není. ˇutěchou může být to, že to v naprosté většině případů s námi myslí dobře. Vycházíme-li z tohoto předpokladu a najdeme-li v sobě mír, naše chování vůči nim se změní a tím i jejich vůči nám. Mluvím z osobní zkušenosti, nemusí to platit vždy – samozřejmě.

Fred

V klidu, otevrene si s ni promluvte. A at vidi, ze jste zaridila, abyste si o tom mohli promluvit jen vy dve. Vyptejte se na jeji chovani, vysvetlete, jak se vy citite nebo co to pro vas znamena a zeptejte se, jestli si to uvedomuje. Zeptejte se ji, jestli si mysli, ze by se to dalo nejak resit..... Kdyz to s ni budete resit s takovym klidem, otevrenosti a snahou porozumet, nebude schopna se tak chovat dal, pokud vam nechce nijak ublizovat. Sama bude hledat reseni, jak se chovat dobre. Pokud to nemysli zle, otevre oci a uvidi to z vaseho pohledu. Vase rozumne a klidne jednani ji zaroven zabrani chovat se nerozumne nebo se kvuli tomu zacit rozcilovat. Pokud by to skutecne myslela nejak zle, bude mit po tomhle problemy chovat se tak dal a tvarit se pritom jako dobrak. No a vy uz muzete zvolit dalsi pristup a to s cistym svedomim.