Deli

Co si o tom myslíte?? Děje se to přímo teď! Jak myslíte, že to dopadne? A motiv?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/2408­14-divka-s-bombou-na-krku-ceka-na-zachranu-jiz-sedm-hodin.html

Po přečtení tohoto článku mám pocit, že žijeme v hororu, když je tohle možné.
Držím jí palce! Na jejím místě bych byla už dávno mrtvá strachy.

Nejlepší odpověď
anonym

Take jsem to cetla a musime jen doufat , ze vse dopadne dobre. Dobre pro ni a spatne ( ze budou dostatecne potrestani ) ti , kteri to vse pripravili. -iv-

Další odpovědi
hanulka11

už ji osvobodili