pizlicka

co si o tom myslite,a jak by jste se zachovali?

kdyz uprostred hovoru,vas partner nenecha domluvit,udela si vlastni zaver,polozi telefon a odmita komunikovat.co je to za cloveka???jak se takovym lidem rika?
Doplňuji:
venkovane,cti prosim pozorne,ano?UP­ROSTRED ZAVAŽNEHO HOVORU,na vas nakida spinu,kterou jste ani nevyslovili,a sekne vam s telefonem??

Nejlepší odpověď
briketka10

no někteří muži neradi komunikují naživo a po telefonu už vůbec nic neřeší s tím se budeš muset smířit a buď to vydržíš, nebo ne..
jsou různá přirovnání to neznáš proč se ptáš tady ??
ignorant, sobec, flegmatik, cholerik..

Další odpovědi
iceT

Co je pro jednoho závažné téma ještě nemusí být závažné téma pro druhého a pokládá to za nedůležité a na nedůležité věci nemá čas ani trpělivost.Pokud se budu xkrát dožadovat odpovědi způsobem do nohavice zakousnutého psíka,který ne a ne se pustit,uspokojivé odpovědi se mi nedostane.
Proto počkat,až ten druhý vychladne a zkusit téma nahodit znova.A závažné věci není vhodné řešit po telefonu.

hanny 2

Pizlicko,cos mu provedla?Přiznej se!

venkovan

Moudrý muž.
Pokud má vydělávat peníze, tak nemá čas řešit otázky zda sousedka má mít na palci u nohy červený nebo růžový lak a nehty stříhané štípačkami na betonářské dráty.
Doplňuji:
To je otázka co je závažný hovor. To co píšeš bych za závažný hovor nepovažoval, protože to není hovor. Navíc něco podobného řešit po telefonu je tak nějak naivní, že se něco vyřeší.
Proč neřekneš – „Vávro přijď večer domu, udělám kafe a probereme to“.

terry

Možná to je jen zbabělcc.
Zkus po čase zavolat znovu, nebo radějiosobní setkání, pokud to je vážné téma.
Jde o to, jestli je vážné i pro něho.
Ad briketka10 – flegmatik, cholerik jsou celkem protichůdné povahy. Zachovali by se stejně? Položením telefonu?