Pokročilý

Co si o tom myslíte.

Naše profesorka angličtiny si strká prst(hodně hluboko) do ucha a následně do pusy a několikrát to zopakuje.Dělá to vždycky,když se při hodině nudí.
Doplňuji:
Pro moment:Fakt vtipný

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vážně klika,že jsem ještě nejedl.

Další odpovědi:

No, ještě napište, že studujete na hotelové škole!

Zlatý

Každý jsme nějaký, ne? :))

Já měla v první třídě za třídní učitelku - starou paní před důchodem. Měla takový svůj rituál - KAŽDÝ den si kupovala 15 deka vlašskýho salátu. Podotýkám, že tehdy se vlašák balil do papíru - PŘÍMO do papíru, bez sáčku :) A protože paní učitelka byla zřejmě šetřílek, tak aby ani kapka majonézy nepřišla nazmar, pokaždý zbytky toho salátu z papíru vyškrabávala prsty a pak si je labužnicky olizovala :))
Ale je dobře, že tuhle svou úchylku měla - aspoň na ni nikdy nezapomenu :))

Zlatý

:))

Zlatý

No to je síla :-)jednou jsem slyšela ale nevím co je na tom pravdy že se to dělá proto aby lidi neměli afty ale zda je to fakt pravda a jestli to pomáhá nevím

Je to tezke ji to rict. V dnesnim veku bych ji to rekla , sama o samote ... ale ve vasem veku ne. Ona si to asi ani neuvedomuje. Ale je preci pred zaky a zaklady slusn. chovani by mela mit. A nejen ona , ale i my vsichni. Strcila bych ji anonymni listecek pod dvere kabinetu .. na pc vytisteni a hezky tam napsane - ne vysmech , at si na to dava pozor , ze ji nechcete ublizit , ale pomoct. -iv-

Bronzový

Tohle je docela rozšířené. Při určité špatné konstelaci prostředí ve zvukovodu se tam některým lidem tvoří šupinky kůže, které obsahují jakousi pro tělo velmi potřebnou látku (zapomněl jsem, jakou přesně). Lidé si pak nutkavě, aniž by si to uvědomili, tyto šupinky přenášejí ze zvukovodu do úst, aby je strávili a o dotyčnou látku tělo nepřišlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.