Avatar uživatele
fg

Co si o tom myslíte.

Naše profesorka angličtiny si strká prst(hodně hluboko) do ucha a následně do pusy a několikrát to zopakuje.Dělá to vždycky,když se při hodině nudí.
Doplňuji:
Pro moment:Fakt vtipný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: fg

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4706 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Vážně klika,že jsem ještě nejedl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
moment

No, ještě napište, že studujete na hotelové škole!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Každý jsme nějaký, ne? :))

Já měla v první třídě za třídní učitelku – starou paní před důchodem. Měla takový svůj rituál – KAŽDÝ den si kupovala 15 deka vlašskýho salátu. Podotýkám, že tehdy se vlašák balil do papíru – PŘÍMO do papíru, bez sáčku :) A protože paní učitelka byla zřejmě šetřílek, tak aby ani kapka majonézy nepřišla nazmar, pokaždý zbytky toho salátu z papíru vyškrabávala prsty a pak si je labužnicky olizovala :))
Ale je dobře, že tuhle svou úchylku měla – aspoň na ni nikdy nezapomenu :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

No to je síla 🙂jednou jsem slyšela ale nevím co je na tom pravdy že se to dělá proto aby lidi neměli afty ale zda je to fakt pravda a jestli to pomáhá nevím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to tezke ji to rict. V dnesnim veku bych ji to rekla , sama o samote … ale ve vasem veku ne. Ona si to asi ani neuvedomuje. Ale je preci pred zaky a zaklady slusn. chovani by mela mit. A nejen ona , ale i my vsichni. Strcila bych ji anonymni listecek pod dvere kabinetu .. na pc vytisteni a hezky tam napsane – ne vysmech , at si na to dava pozor , ze ji nechcete ublizit , ale pomoct. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek