Miroslavst

Co si o tom myslíte?

http://www.no­vinky.cz/krimi/210926-prirucka-radi-policistum-jak-odehnat-srsne-a-bezpecne-se-prochazet.html
Tak by mě zajímalo, co si o tom myslíte. Že by ty vtipy na policajty přeci jen něco měly do sebe?

Nejlepší odpověď
ReHu

Víc mě štve, že za vytvoření takové blbosti někdo dostal pěkně zaplaceno z naší kapsy.
Často mě napadá, že si státní zam. práci hledají a vytvářejí tam kde normálně není.

Další odpovědi
aramah

Se nedivím že jsou nakrknutí,ptal jste se co nás může vytočit,tak přesně toto a já si myslela že už nic!

martina1

On pan Lnger nařídil víc absurdit,o kterých běžný člověk nemá tušení.Příručku asi vynesl odcházející policista.Ještě existuje doporučení,že v každé kanceláři nesmí být více jak jedna kytka,nebo pouze ty,které vyžadují minimální zálivku.Splachovat se má pouze po velké a to jen v případě,že policista nestihl vykonat potřebu před nástupem do výkonu.Manžel chodí po poradách hezky pobaven,protože některá nařízení jsou opravdu na hlavu.Ale to existuje asi v jakékoli práci.Jak píše pan Mosoj,někdo vymyslí normu a druhý vymyslí jak to dodržovat a vznikne absurdita.Myslím,že inteligentní policista bere vše s nadhledem a vůbec se nad tím nepozastaví.Je pravda,že když by eliminovali úředníky,kteří toto vymýšlí,tak by nemuseli snižovat platy klukům,kteří slouží na ulici.

mosoj

Tak už buďte trochu objektivní. Obyčejní policisti za to nemohou a nadřízení plní jenom zase nějaké předpisy. Nezapomeňte že policie je polovojenská organizace a kdo byl na vojně tak ví že na vojně se hlavně blbne a dělají voloviny.

Trochu reálněji. Měli jste někdy tu čest jednat s pracovníky inspektorátu bezpečnosti práce. Ti přímo vyžadují tzv popisy situací
do kterých se pracovník při plnění pracovních úkolů dostane. A pokud se pracovníkovi stane pracovní úraz při činnosti která není popsaná v popisu pracovního místa a bezbečnostních předpisech je prohrávající zaměstnavatel protože ho na možnost nebezpečí neupozornil a tuto činnost nezakázal nebo nepopsal jak se ve vzniklé situaci chovat.
Tyto předpisy ještě více vyžaduje slavná norma ISO 9000 – 9002.
Ono je to zase vytržrné z kontextu. Tyto čtyři nebo pět bodů nikoho nezruinovaly, ono toho tam bylo více určitě smysluplnějšího ale to už se neukáže to se nehodí do krámu.

Takže on celý John otočí až někdo řekne že to tak vyžadují předpisy, tak jako otočil „chudák“ Bárta když chtěl všechno zrušit protože to byla brnkačka a nakonec se vymlouval že mu nikdo neřekl na co všechno to bude mít dopad. To je ale jeho věc on to měl vědět nebo se zeptat.

Takže šašci ukazují na šašky a neví o čem mluví a z Johna se ten šašek stal hodně rychle.
Vždyť je to zase jenom politické divadlo pro lidičky aby je na druhé straně mohli ještě o něco obrat.

Jo s tím populistickým jde to z naší kapsy už by taky mohli přestat. Já platím daně
a co se za ně zaplatí o tom nerozhoduji. O tom rozhodují ministři a vláda zrovna tak jako že jsem žádné dluhy nenadělal. Pracoval jsem a odváděl co mně nařídili a ostatní dělali tunely pod horou Říp.

Howgh !