Pokročilý

Co si o tom myslíte?

Co si myslíte o sbírání autogramů a podpisů celebrit??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to zajímavý koníček spojený se vzpomínkou kdy nějaká slavná osobnost Vám poskytla autogram.

Další odpovědi:

Zlatý

Já když jsem byla malá taky jsem je sbírala mám doma podpis LUKÁŠE VACULÍKA,SAGVANA TOFIHO,MICHALA NESVADBU.Osobně na tom nevidím nic špatného.

Zlatý

Nevidím na tom nic špatného. Někoho prostě sbírání podpisů baví a je to jeho koníček :-) Já osobně mám např. od Michaeli Dolinové, Michala Nesvadby, Ondřeje Rumla atd. Většinou byli nějaké slavné osobnosti v našem městě či někde v okolí. Kamarádky mne vždycky někam vezmou s sebou, když jsou se svými dětmi. Prý je se mnou šílená legrace a tak mne každý někam vodí. Ale už jsem si zvykla a docela mne to baví. Poznám takhle mnoho nových přátel, něco se dozvím, poznám jiné místo a jinou krajinu apod. :-)

Zlatý

Je to sbírání jako každé jiné. Někdo sbírá to, ten zas ono. Jeden má rád holky, druhý vdolky.
Tisíc sběratelů, tisíc témat.

Bronzový

V památníčku mám podpis skupiny Lunetic. Ani se nedokážu spočítat kolikrát jsem ty podpisy pusinkovala. To že jsem se dostala tak blízko a ještě se mi podepsali. Je to krásný koníček.

Sberatelstvi je normalni vec..jestli nedojde bod zjiskani předmetu až k fetišu tak to je pořad hobby

Diskuze k otázce

Bronzový

lorja

Považuji sbírání autogramů celebrit za fajn zálibu.Sběratel se nesmí snížit k obtěžování dotyčného.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.