Vikis23

Co si o tom myslíte?

Dala jsem dohromady svou nejlepší kamarádku s mím nejlepším kamarádem ,hodně jsme spolu trávili čas ,všude mě brali sebou ,už mi to bylo trapné a tak jsem se raději začala více zdržovat doma,po pár měsících se rozešli jelikož ho má kamarádka podváděla .Nemohla jsem tomu uvěřit a tak jsem za ní jela abych si s ní pro mluvila ,jenže zahodila i naše přátelství .Hned poté jsem se scházela se svým něj kamarádem,když jsem mu chtěla představit svého přítele ,byl z toho nějaký divný.Nakonec z něj vypadlo ,že mě brávali sebou už jen z toho důvodu ,že mě měl velice rád a něco ke mně cítil.Pak se úplně stáhl a přerusili jsme veškerý kontakt.Po roce se zase ozval,psal jen sms jak se mám a zdali jsem sama či ne?když jsem mu napsala ,že mám ,ale že bych se s ním ráda sešla zase neodepsal.Pak se mi to stalo i podruhé.Jak to mám chápat?Jaký je na to váš názor?

Odpovědi
Drap

To se v životě stává. Nežešol bych to a nechal tomu volný průběh.Až čas ukáže.
Doplňuji:
Mělo být … neřešil bych to

Damiana

Jeden z klasických milostných příběhů, jaké denně přináší život. Ty jsi ho brala jako kamaráda, a ani tě nenapadlo, že on miluje tebe a ne tu, kterou jsi mu přihrála. A evidentně se nic nezměnilo ani teď, vypadá to, že ho nechceš pořád. Nech to být, jestli o něj nemáš zájem, zbytečně se tím rozpitváváním bude on trápit a ty to řešit.

bolak

No, taky si ale uvědom, že tak jak se k tobě choval (uměl tě podržet v těžkých chvílích, atd.), tak se choval proto že byl do tebe zamilovanej. Je možný že jako kamarád by byl úplně jinej a choval by se k tobě úplně jinak a že ho ve skutečnosti vůbec neznáš. Ale to je jen takový zamyšlení, dneska neradím :)

Teda, teď když to čtu podruhý, tak mě ještě napadla jiná věc. CO KDYŽ to tvůj nejlepší kamarád ve skutečnosti nebyl? Jak jsem řekl prve, CO KDYŽ byl do tebe jenom zblblej a hrál si na kamaráda už od úplnýho počátku jenom proto aby mohl bejt ve tvý blízkosti. No a to že se ti po roce ozval, podle mě znamená jdině to, že na tebe pořád čeká, že doufá že se jednou dáte dohromady. Proto ti volal, aby zjistil, jestli už náhodou nejseš zase volná. A když mu pak napíšeš že někoho máš ale že by ses s ním chtěla stejně sejít, tak je logický že nebude mít zájem. Nebo to má bejt z toho jako nadšenej, když mu holka kterou miluje bude někde u kafíčka vyprávět historky o sobě a jejím příteli, jak se spolu náramně maj, co spolu prožívaj za zážitky a jak sou do sebe strašně zamilovaný?

Já myslím že ti pořád nechází ten fakt, že ON NECHCE BEJT !JEN! TVŮJ KAMARÁD.

(zbytek odpovědi najdeš v Bravíčku)

Vikis23

Možná bych to měla nechat být,ale nadruhou stranu ,ten člověk pro mě hodně znamená,dokázal mě vždycky podržet v těžkých chvílích.Vždycky někam zmizí a pak se jednou za onoho času vynoří.Když se mi občas ozve ,ani nevím co mu mám napsat,nechci aby se zase odmlčel.

Damiana

Tak přesně tohle mu řekni.:-)