HDMI

co si o tom myslíte…

Text z učebnice vlastivědy pro pátý ročník:První léta po nastolení totalitní vlády v Československu přinesla brutální teror.Docházelo k zatýkání,k věz­nění a mnohdy i k popravám nevinných lidí.Byly zřizovány tábory nucených prací.Kdo otevřeně nesouhlasil s komunistickou vládou,tomu hrozilo vězení…

Nejlepší odpověď
Sůwa

No to byla pravda, ale většina lidí to vůbec netušila.

Další odpovědi
Drap

Vítězové vždy upravují dějiny ve svůj prospěch. Tak to vždy bylo, je a zřejmě i bude. Zeptej se na to lidí ze svého okolí, kteří v té době žili a dozvíš se toho nejvíce.