LucinkaLLL

Co si o této poradně myslíte?

Byl jste někdo v této dietologické poradně? Když mě přeměřují dělá se to ve spodním prádle, nebo musím být úplně nahá? A ten vstupní dotazník je co? To vyplním nějaký papír (..jméno, váha, výška..)?
Doplňuji:
http://www.fit­dieta.cz/

Nejlepší odpověď
www

A píšeš prosím o které dietologické poradně? 😉
Doplňuji:
Vyzkoušej.
Podle mého názoru ti totéž ale řekne tvůj praktický lékař max. za 30 kč. Pozor, mnohde chtějí tyto poradny další peníze za blbosti!
Ale přiznávám, praktické zkušenosti nemám, pouze z netu názory těch, co vyzkoušeli už kdeco.

Další odpovědi
Awe

www:A kdo dnes nechce peníze za blbosti? :D Já bych udělal to stejné pokud by z toho něco káplo

marci1

Myslím si, že pokud máte cca 8–10 000,–Kč,které nepotřebujete, tak to zkuste. Dle názoru jiných : zpočátku něco zhubli, nutno pravidla dietologické poradny dodržovat stále. Cena je dosti přesahující možnosti „normálních lidí“.

arygnoc

obmedzte cestoviny a biele pečivo, cukry a tuky, uprednostnite vlákninu.
troška sa aj hýbte, stačí denne 30 – 60 min. rýchlej chôdze.

tých 200 Kč mi pošlite na účet.

LucinkaLLL

Slyšela jsem od kamarádky, že jí to pomohlo a že za dva měsíce zhubla 12 kg jen změnou potravy. Byla přímo v téhle poradně. A o 8 – 10 000 nemluvila. Myslím si, že to co jste marci1 napsala je hloupost. Víc bych ten Váš názor brala kdyby místo ,,MYSLÍM SI" tam bylo ,,Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI VÍM". A v otázce jsem napsala, jestli někdo v té poradně byl, ne jaký je názor jen podle internetové stránky.