CO si o takové možnosti myslíte?

Chtěli byste mít levnější volání a energie a nákupy – a ještě dostat část zaplacených peněz zpět k dalšímu použití na úhradu těchto plateb??? Bylo mi to nabídnuto a je to lááákavéééé!!!
Doplňuji:
Co se týká volání, smlouva je velmi jednoduchá bez zrádných mikrotextů a pár mých známých to využívá se spokojeností. nastřádané penízky už někomu uhradily fakturu. Spotřebu energií máme malou, takže tam by úspora byla minimální.

Nejlepší odpověď
pusinka50

No, myslím si, že v dnešní době co je lákavé, to nejvíc smrdí podvodem. Nikdo dnes nerozdává peníze zadarmo. Chce to přesně vědět, kolik budu za co platit a spočítat si celkovou spotřebu oproti současnému dodavateli. A hlavně si přečíst ty malinká písmenka na konci smlouvy a smluvních podmínek.
Doplňuji:
Jestli to máš od známých potvrzené a smlouvu si celou důkladně přečteš, i jejich všeobecné podmínky, které se běžně číst nedávají, tak smlouvu podepiš. Ale skutečně doporučuji trvat na přečtení všeobecných podmínek společnosti

Další odpovědi
ladaadal

Tak jestli máš opravdu své známé, kteří to využívají a chválí, tak to může být lákavé. Pokud ovšem nejde o známé obchoďáka, který ti to nabízel. Mnoho lidí si nechá vsugerovat, že ty lidi zná, ačkoli je viděl jen na fotce a někdy ani to ne.

postcd

Také k nám přišla paní nabízet levnou elektřinu, ale když jsme to spočítali, tak by defakto k žádné úspoře nedošlo. Třeba u těch levných tarifů, ti, kteří se uvázali teď litují když O2 a další přišli s těmi neomezenými tarify, které jsou ještě o dost levnější. Všechny levné nabídky i v obchodech atd mají nějaký háček. (pouze můj názor)