Sarrow

Je samomluva nemoc?

Co si o jejím vlivu myslíte vy?

Nejlepší odpověď
badisko

ze uz kdyz nic jineho… vzdy aspon muzes vest konverzaci na urovni..

Další odpovědi
Sůwa

Zaručeně není, to bychom asi byli nemocní všichni. Brácha o mně říkával, že pozná kdy jsem usnula, protože přestanu šeptat a začnu mluvit nahlas. Ještě, že se sama neslyším a kocourovi je to jedno 🙂

anonym

Aspoň ti nikdo neskáče do řeči a neodporuje.

Calimë

ve škole nám to říkala učitelka, že prý někdo trpí samomluvou (říkala to o mém spolužákovi)
A aspoň se sám doma nenudíš :D