Avatar uživatele
annas

Co si nejlépe zapamatujete? Víc otázek se do ankety nevejde, proto jsem musela formulace upravit…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? vagra, iceT, Andělé, dědapetr, anonym, pokazdejinak, anonym před 4630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

Prostor a orientaci v něm

obličeje a jména, která k nim patří – toť problém, který mně přivádí do trapasů.
Data? Vůbec.
Kdysi, když nebyli mobily, jsem si pamatoval i 100 čísel, dnes ani jedno – prostě to nepotřebuju.
Detaily a kdo co udělal si pamatuji výborně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Prostor a orientaci v něm

K tomu také,detaily situace,obličeje,co kdo udělal,různé předměty a pod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beatab

Obličeje jiných osob

Také si dobře pamatuji prostory a orientaci v nich. Ale mám jen jednu možnost na odpověď, takže obličeje jiných osob- např. dávné spolužáky, dávné učitele a učitelky, lidi z televize apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Detaily z určité situace

Dodnes si pamatuju třeba slova učitelky ČJ a její komentář k diktátu,kdy jsme pomalu celá třída ve slově vitrína napsali Y.I jiné situace si pamatuju,pokud byly pro mě zásadní,ale taky nemám problém pamatovat si tváře,ovšem jejich jména ne,to bychom se museli setkat víckrát nebo by to muselo být jméno ne tak běžné jako Honza nebo Jirka.
Data z dějin jsou pro mě katastrofa na druhou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

Významná data - nejen rodinná

… a teď něco úplně jiného – Kerberus, že vy máte předplacenou MF Dnes? ;) … už třetí týden po sobě zajímavé otázky k tématu v magazínu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co kdo udělal

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kerberus

Pokaždéjinak, ano. Občas mě článek zaujme, inspiruji se, upravím a vložím otázku. Těší mě, když se i jiní nad odpovědí zamyslí.

Spíš jsem pozorovatelem…

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pokazdejinak

:) obdivuju… mě takové otázky nenapadají

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Děkuji. Není co obdivovat. Někdy vás hned něco napadne, jindy ne.

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek