Anduliska

Co si nechat přivézt z USA?

Ahoj, omlouvám se že otravuji, ale brzo k mé sestře přiletí kamarádka z USA. Sestra mi říkala, že si mám něco vybrat, a její kamarádka mi to přiveze. Samozřejmě by to mělo být něco menšího a hlavně něco, co u nás není k dostání.

Odpovědi
ivzez

Vzhledem k tomu, že ti z USA nic nechybí
(kdyby ano, neptala by ses), tak nic.

Já bych stála o autentickou (ne „tu pro turisty“)
hudbu původních obyvatel a černochů …

Kelt

Nevím, co tě zájímá a po čem toužíš? Knihy, hudba, kosmetika, oblečení, cokoliv. Ale jen proto, že je to z USA a chceš vypadat. Vhodná je šeková knížka nebo kreditní karta prezidenta USA a jiných osobností. Je to malé a tady to nikdo nemá.

Baromut

Je toho spousta, například naprosto boží dezinfekce na ruce :) Krásně voněj (ne jako ty smrady u nás), nevysušujou ruce a hlavně se na ně dají koupit úžasný obaly :) Třeba lev, banán, kornout se zmrzlinou…