slad08

Co si myslíte ? Žije stále Usáma Bin Ládin

Nejlepší odpověď
anonym

NE, nežije

Jestli zije on , tak JA uz neziju. ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
dudu

NE, nežije

Drahý Butani, pochopitelně neznám iniciátory Tvých deklarací, ani jakoby někým stanovený směr duševních pochodů, ale věz, že proklatě připomínáš přítele našeho pana prezidenta. Vyjdi prosím na chvíli na čerstvý vzduch, popatři na realitu a snad se poté Tvoje názory alespoň částečně přiblíží realitě. Američané nepřistáli na Měsíci, Země je středem vesmíru a zítra bude úterý. Promiň, ale.....

led

NE, nežije

Pokiaľ sa bude stále spomínať a strašiť ním „malé deti“ bude Večne Žívý.

quentos

NE, nežije

od té doby, co to potvrdila i protistrana (Al-Kájda), snad tomu, že je mrtev, můžeme věřit

Jikra

NE, nežije

Butani tu už to nechlastej ani ředěný!

dědapetr

NE, nežije

filva

NE, nežije

Itter

NE, nežije

a konspirace taky ne!

MasterKing

NE, nežije