Co si myslíte, že se stalo ztracené devítileté Aničce z Prahy? Strašně mě štve, že jí nemůžou najít :(

Ztracená Anička
Doplňuji:
Už mě i napadlo, že to měl otec té holčičky udělat jinak – kdo jste viděli film Výkupné, kde hrál Mel Gibson, možná víte, o čem mluvím. Vypsat odměnu 3,5 milionu na toho, kdo ji unesl – nikoliv dát ji únosci. Pokud by jí někdo provedl něco zlého, jsem v každém případě pro zavedení trestu smrti. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
BEAES

Pravděpodobně únos, asi bude už za hranicemi, nic horšího nechci ani domýšlet…!!! Věřím tomu, že ji vydají.

Další odpovědi
quentos

tipnul bych si, že se zalíbila někomu, kdo je na holčičky :{(> dyť se na ni podívejte, Nabokov by řek „nymfička“ jak vystřižená… tak doufejme, že ten dotyčnej se jí brzo nabaží nebo dostane strach z následků a radši ji pustí…
Doplňuji:
hm, alexandro, další taková, kdo ví prd, kdo je pedofil. Chudáci pedofilové, že na ně házíte takovou špínu. Je to stejně absurdní, jako byste měli se zneužíváním a znásilňováním dětí spojené třebas kominíky. Kominíci prominou – jen jde o stejně absurdní příklad.

Jahoda

Dnes jsem jela v autě a v rádiu říkali, že tatínek holčičky nabízí únoscům 3,5 milionu korun, když ji do dnes pustí. Nestalo se tak. Nezbývá, než doufat, že ho to přejde a Aničku pustí na svobodu. Je mi jí děsně líto. Všech dětí je mi líto a vždy nad takovými případy spustím slzy. Nechápu, proč to ti lidé dělají. Dala bych doživotí. Pevně doufám, že Aničku najdou.

anonym

včera jsem tady o tom psala,pevně doufám že se najde a bude v pořádku,nejsem pro trest smrti,ale když slyším o takových případech začínám pochybovat jestli byl dobrý nápad je zrušit

hanulka11

My tady se můžeme jen dohadovat.Ta situace je velmi vážná. Je tolik možností,z nichž některé ani nechci domyslet.
Kéž bys měla Beaes pravdu, že ji vydají.

mosoj

Nabízet 3,5 mega v takovéto situaci, kdy nikdo peníze nežádá je velmi špatné.
Je to precedens pro ty, co to za ty peníze udělají. Doposud v ČR takový únos nebyl.
Tím nijak nechci snižovat neštěstí této rodiny a cítím s ní. To je ale bohužel vše co mohu udělat.
Chtěli jsme to, máme to mít. Ano i toto demokracii doprovází.

Terryle

Osobně bych se ani nedivila, kdyby se někomu mohla hodit na orgány… :o/ pokud někomu někde umírá dítě ve stejném věku, může se uchýlit k hodně zoufalé a hrozné věci, aby to svoje zachránil.
Anebo tam je něco, o čem nevíme, tatínek jede v něčem nekalém a tohle je msta nebo vydírání… spíš ta msta, vzhledem k tomu, že si (oficiálně) neřekli o výkupné.
Každopádně si myslím, že už holčičku nenajdou. Bojím se, že už se dá jenom tajně doufat buď v absolutní zázrak… nebo realističtěji, že snad dlouho netrpěla a skončilo to rychle, ať to zní jakkoli hrozně. Lepší milosrdná rychlá smrt než pomalý trápení a umírání.
S trestem smrti bych ale nesouhlasila. Ne, ať se děje cokoli, to je krok zpátky. Tvrdej kriminál, základní jídlo, nejzákladnější vybavení cely, žádnou zábavu, ale tvrdou práci – ať si na sebe vydělávají a neživí je normální slušní lidi… ale ne smrt. Život jsme nikomu nedali, nemáme tedy právo ho brát, myslím si já… Vlastně bychom se tím snížili na úroveň toho vraha.

Gollumek.88

jak to s ní dopadne? verzí je víc…

  • unesená a někde dobře schovaná a možná i celá a zdravá
  • unesená znásilněná a někde držená
  • znásilněná a mrtvá
  • dávno prodaná někde v turecku…

osobně doufám, že se jedná o první verzi, a že se Anička brzy najde.

Popravdě mě děsí představa, že v tomto světě budu vychovávat svoje děti. Stačí vidět co se děje dneska kolem mě… Rodičům držím palce a pevné nervy a hlavně ať mají naději…

alexandra

Kdyby utekla z domu,tak by ji dávno našli a nebyl by někde hozený její batoh.Strašně moc bych si přála,aby se našla,ale můj osobní názor,který se bojíte všichni vyslovit,je ten,že ji nějaký pedofil znásilnil,zabil a někde daleko ji odvezl,kde ji zahrabal.
Doplněno pro Quentoše:
Hlavně,že jsem v podstatě odpověděla totéž co Vy.A jak se nazývá ten,který je na holčičky a kterému se nejspíš zalíbila????
Tak si najděte co je pedofil a pak rozumujte.
A jestli jsou podle Vás pedofilové chudáci,tak se běžte taky léčit.
http://www.slovnik-cizich-slov.cz/?q=pe­dofil&typ=0

Michal

Proběhne mnoho emocí a debat na téma:trest smrti.A co se vyřeší?Nebo si opravdu myslíte,že trest smrti darebáky změní?Ne! Je to myslím i statisticky dokázáno.A osud té dívenky? Myslíte si,že ti policajti jsou stroje a neštve je to?!A mají také děti…Dětem se ubližuje nejvíc,rodiče se hádají,pijí,trýzní děti a desíky ba stovky umírají hlady.To vás neštve? A co jste proti tomu udělala?

mojitek

Mozna by bylo lepsi nespekulovat co a jak se „asi stalo“
Nevime nic,takze muzeme aspon drzet palce at vse dobre dopadne !

Mousinek

Asi utekla z domu