hanca144

co si myslíte že je zdravější:jíst jednou deně nebo pětkrát deně malé porce

Nejlepší odpověď
Andělé

Jednoznačně 5× denně malé porce. Jíst jednou denně není vůbec zdravé.

Další odpovědi
marťa382

Já myslím, že je zdravější jíst pětkrát denně, ale ne nějaké extra malé porce, tak normální. Např. na snídani nějaké lupínky a mléko, na svačinu jablko, na oběd polévku, hlavní jídlo, na odpolední svačinu třeba jogurt a na večeři třeba chleba se sýrem. Tak je to podle mě správné, ale nevím, třeba se pletu. :)

Drap

Takovouto otázku jsi snad nemyslela vážně, dnes snad už děti ve školce vědí že jedenkrát za den jíst je nevhodné. Samozřejmě vyhrává druhá varianta.

hanulka11

jistě jak píše Andělé – vždy je lepší vícekrát denně -tělo neukládá tuky a vše zpracuje

bubukaa

několikrát deně měnší porce