Bruky23

Co si myslíte, že je po smrti? Nechce se mi věřit, že nic není, prostě něco musí být.

Nejlepší odpověď
M.

Smrt nechávám smrtí :)
Možná něco je, ale to nezjistíš, dokud to „nezkusíš“ ;D

Další odpovědi
quentos

Tato otázka už tu byla několikrát. Opakování otázek je proti kodexu; měl mu zamezit našeptávač, ale na někoho to pořád nezabírá.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=co+je+po+smrti

IQ tykve

Pozůstatky.
Doplňuji:
Nějak jsem nepochopil část odpovědi od ocko, kde uvádí : Po smrti většinou nebožtíka čeká márnice, potom někoho krematorium, ale většinu zesnulých pohřeb.

Co se dělá s tou menšinou, které nepohřbí ?

mosoj

Jelikož je v těle mnoho energie, po smrti se energie oddělí od fyzického těla ( zřejmě ta dlouho hledaná duše) a protože existuje a platí zákon o zachování hmoty a energie tak je nesmrtelná .
Po smrti je to, co bylo před narozením Jen si koukej vzpomenout.

Drap

Záleží na tom, komu kdo věří, každý má jinou představu o tom co následuje po smrti. Osobně jsem přesvědčen, že je konec a po člověku zůstávají jen vzpomínky v srdci blízkých a to co stačil za života udělat.

bolak

Jasně že je, plíseň, hniloba, a tak dále.

honza19hk

co bude po smrti,to mě netrápí.

Braník

Po smrti je konec

anonym

Po smrti většinou nebožtíka čeká márnice, potom někoho krematorium, ale většinu zesnulých pohřeb. No a potom přichází na řadu rozpad toho, co zbylo. Někdy za pomoci červíků, larviček a jiných breberek.
Myslíš-li kam odchází po smrti duše, tak na to svědci nejsou. Je mnoho teorií, ale žádná podložená fakta.
Jediný skutečný fakt je tu to, co napsal Quentos. A pravidla se neustále porušují.

Jsemtady

Kdyz budes umirat, tak jak se ti bude rozkladat mozek, tak se ti jeste hlavou budou honit ruzne vzpominky a predstavy. Pro dobreho cloveka nejspis prijemne a asi to bude jak usinas, tj. Ta cesta za svetlem, pro zleho nejspis neco moc oskliveho a zle vzpominky, takze pak uz nic ale verim ze clovek odejde v pokoji bez trapeni. Proste s pocitem ze usina.

anonym

Na tuhle otázku je nutné znát pravdivou odpověď a nespokojovat se s pouhými názory, představami a filozofiemi. Je velmi nebezpečné mít názor nebo slepě věřit nějaké populární filozofii, která odporuje skutečnosti. není nutné čekat, až to osobně poznáte, co je (nebo prý není) po smrti. Copak skutečnost může být ovlivněna tím, co SI člověk myslí?? Dělat si iluze o „blaženém NIC“ (že prý fyzickou smrtí všechno končí) je stejně absurdní jako fantazírovat o dalších životech (reinkarnaci) nebo blouznit o očistci. Pravdu poznáte jen z jejího jediného zdroje, kterým spousta lidí arogantně pohrdá.

IQ tykve

Nějak jsem nepochopil část odpovědi od ocko, kde uvádí : Po smrti většinou nebožtíka čeká márnice, potom někoho krematorium, ale" většinu" zesnulých pohřeb.

Co se dělá s tou menšinou, které nepohřbí ?

pusinka50

ad IQ tykve: tím očko zřejmě myslela, že někdo si po své smrti žádný pohřeb nepřeje, stejně jako má máma, takže to mám z první ruky. Také jsou nebožtíci zemřelí rukou někoho jiného nebo bezdomovci a jejich těla nejsou identifikována, takže opět žádný pohřeb.

IQ tykve

Pusinka – Neměla odpovědět ocko ?!