lenisek01234

Co si myslíte, že je lepší bud strašlivá zima nebo strašlivé horko?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím si, že velká zima a velké vedro jsou stejně dobré, ale lepší je zima.

Další odpovědi
anonym

Podle toho,jak je člověk oblečený a v kterou roční dobu to je.Nemám ráda zimu v létě a v letním oblečení a naopak…:D

hanulka11

divná otázka- ani jedno není lepší ,nejlepší je akorát- žádné extrémy nejsou dobré

Godzilla

Ani jedno!!
Já osobně mám radši léto protože je teplo,můžu do vody atd…
Ale i zima má své kouzlo-lyžování a třeba i stavění sněhuláku ;)

Funna

ani jedno…ale pokud si můžu vybrat, tak raději tu zimu, protože obléct se dá vždycky (v létě už není co vysvléct) a pak se zahřát třeba u svařáku .-)

NatálkaR

Nejlepší je podzim a nebo jaro. Nemám ráda, když jsou extrémní teploty, ať už teplé nebo chladné.