Leníís

Co si myslíte,že dostanete od Ježíška???? :DD

Nejlepší odpověď
anonym

Asi chlapa, viděl jsem ho včera pod posteli.

P.S. Vůbec netuším.

Další odpovědi
redy

Jak to mám vědět? Ježíšek mi to neřek a zeptat se ho nemůžu, když má takovou hoňku aby to všechno postíhal :)

Už aby bylo zase všechno ve starejch kolejích,tyhle výkyvy nemám ráda brr.

JuddH

Od Ježíška nic. A od rodinných příslušníků to, na čem jsme se domluvili. 🙂

marci1

Jako vždy to bude překvapení, ale hlavně sváteční atmosféru v kruhu rodiny. 🙂

honza19hk

Jeden dárek o kterém vím je MAZ 537.Další přírustek do sbírky.

mosoj

Ke mně přiletí na peruti a řekne ........ !
No ne, žena si vždy vzpomene a sama dostane Karcher na mytí oken. Pak se sejdem s vnoučaty u dcery s její rodinou a je nám dobře.

Krakis

Nechtěl bych být v kůži Barbakana… 🙂
Já dostanu asi nas… ,protože jsem celý rok zlobil !
(neptejte se jak)