Luky2331

Co si myslíte o značce STARLINE ?

Jedná se o výrobce dílu pro automobily. Tato značka se vyskytuje vetšinou pod řetězem autokelly. Zajímalo by mě jestli s ní máte nějaké zkušenosti a zda by jste u starline koupili třeba tlumiče na auto. Děkuji

Nejlepší odpověď
Ar

Opravuji auta a značce Starline se vyhýbám. Sice se její kavlita o něco zlepšila, přesto patří mezi nejhorší. Z druhovýroby použít raději třeba ATE

Další odpovědi
jpau

Když jsem měl starou R19 tak jsem vše měnil za Starline (ono to nějakou dobu vydrží a pokud s tím člověk počítá max do další STK tak není co řešit). Žádná hitparáda to ale není – jak píše Ar. Do tlumičů od Starline bych nešel, už jen proto že cena jiné značky už není o tolik vyšší (a zrovna u tlumičů se alespoň mě vyplatilo připlatit).