Co si myslíte o ženské kulturistice?

http://www.muscle-fit.estranky.cz/fo­toalbum/extre­my/zenska-kulturistika/7.html

Tohle je – díkybohu extrém.
Mít doma puťku,která vaří,pere a po večerech štrikuje – také.

Nejlepší odpověď
bobánek

Někomu se líbí holky a někdo má rad vdolky.S takovou ženou nemusíte mít strach že vás někdo přepadne.A jaká je při milování!

Další odpovědi
anonym

Hnus fialový!

quentos

proti přírodě a zdravému rozumu. Takové ženy „nemají koule“ ;{))>

monkey

obrázek je opravdu zastrašující.tento typ ženy mne opravdu neláká,tím neříkám že je na cvičení něco špatného,sám chodím cvičit do posilovny a tím pádem vím že pokud to člověk bere jako odreagování a vybití tak si maximálně akorát zlepší fyzičku a spevní figuru.ženy které tam chodí a berou to tak nějak normálně vypadají mnohem lépe a jsou pro okolí mnohem přitažlivější­........obrázek je opravdu extrém

hanulka11

Ať si dělá každý co ho baví. Někdy to ale přehánějí.

ReHu

No…proti gustu…
Mně se to nelíbí. Myslím, že všeho moc škodí. I svalů.
beru ženskou kondiční kulturistiku. To je zcela o něčem jiném. Svaly jsou pouze zpevněné a žena zůstává ženou. Výše uvedeno už mi tak nepřijde ☹.