Avatar uživatele
anonym

Co si myslíte o výroku Jiřího Krátkého?

„v noci pracují jen ku**y a zloději.“ toto je citace jeho projevu.

dle mého by měl vystoupit úplně z politiky a zkusit si pracovat jako každý člověk PŘESČAS

jaký trest byste mu dal vy?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/245195-vetsina-cechu-pracuje-i-v-noci-poslanec-dostal-za-slova-o-zlodejich-a-vycineno.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, Děda Louda, Jikra před 4591 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jaký trest ? Aby pracoval jako ku*va,proto že zlodějna mu jde i ve dne!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Je to výrok človeka, ktorý vo verejnej činnosti, politike, nemá čo robiť.
Nevedela som že zdravotníci, policajti,želez­ničiari a množstvo ďalších nočných pracovníkov patria do menovanej kategórie.
Nie som si istá, či tento výrok nie je žalovateľný…alebo aj tu platí poslanecká imunita?
Minimálne za tento výrok by mal dobrovolne politickú činnosť ukončiť. A to hneď. Bez nároku na odstupné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Pán poslanec uráží všechny zaměstnance v tzv.nepřetržitých provozech (doly, ocelárny, doprava, železnice, automobilky…) kde se v noci pracuje běžně. Asi v návalu povinnosti zapoměl že ne všichni jsou pražáci a zaměstnanci státu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

ČSSD – jeho slovník ani jeho názory mě tedy nepřekvapují.

Akorát nevím, jestli jsem podle něho kurva nebo zloděj (a jestli by mi to řekl do očí – do dvou metrů výšky a metráku váhy mi chybí jen málo.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Tuším, že Angličané mají jedno rčení, které bych v tomto případě s radostí uplatnil a to zní „za hubu, přes hubu“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

K…a se neříká.Tak a jdu na druhou noční.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nejsem ku.va ani zloděj a přesto pracuji v noci za mizerný velmi podprůměrný plat, aby si takoví darmožrouti jako je pan Jiří Krátký mohli ve vládě otvírat svoji špinavou hubu. To jsem se vyjádřila ještě slušně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Stejně nás politici jen ojebávají a okrádaj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek