briketka10

Co si myslíte o výrocích v reklamě, když se řekne, že 1 z 10 jedinců je spokojený. A co ta jedna /ten jeden z nich?

Stále slyším v TV reklamě, že jeden muž z deseti, nebo jedna žena z deseti je
spokojena s výrobkem a co ta jedna žena, nebo jeden muž, ten není spokojen?

Já reklamě nepodléhám. Nic podle ní ani nekupuju, ale tohle rčení mě zaráží.
Děkuji Všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
kapka

Ten jeden si všiml, že ten výrobek až tak dokonalý není, což firma samozřejmě dobře ví, takže mu to nevymlouvá. Beztak je to jen bezvýznamný rejpal, které nemá nikdo rád. Alespoň může po čase s klidným svědomím tvrdit, že zdokonalila produkt na „nový a ještě lepší“. :D

Další odpovědi
marci1

Je to jen taková reklamní finta. Nemohou říci že 10 z 10 je spokojeno. To by nevypadalo věrohodně. 🙂

Agneta

To je asi myšleno tak, že deset procent je rezistentních, a zbytek je jejich kořistí:DDD

gecco

Tohle rčení ´útočí´ na stádní typy – když „devět z deseti“, tak já taky…
😉
Účinnost takového blábolu taky nechápu, ale asi to funguje.
😉

briketka10

Ráda bych Vám dala palečky, ale už nemám :(

gecco

Nech si prstíky, Briketko, já už taky nemám…
😉

kapka

Dej malíčky! :D

briketka10

kapko

barbakan se mě ptal, kdes o ně přišla.

A já mu odpověděla

Asi tak nějak při výrobě těch Tvých klobásek.

A malíčky nedám, nedám, nedám a ne, a ne a ne 😁

kapka

:D