Zvědavý

Co si myslíte o vyhazovu Jeremyho Clarksona z BBC ??

Vím že je to hulvát, že se neumí chovat že je drzý a sprostý ale přesně tohle je 95% lidí na světě. Jediný rozdíl je v tom že on je slavnej. Má svůj názor a jde mu o to pobavit lidi – jakýmkoliv způsobem. Navíc je to „dojná kráva“ BBC. Top Gear je snad nejsledovanější a nejoblíbenější pořad na světě a Jeremy Clarkson je Top Gear.

Nejlepší odpověď
Emefej

Nemyslím si vůbec nic. Toho pána neznám, BBC nesleduji.

Další odpovědi
Roxana

Když přestoupí k nějaké konkurenci vydělá tím kolem 300 mil Kč…ovšem i v Top Gearu se nemají platově zle a myslím, že mu BBC jen ukazuje vztyčený ukazováček „tytyty“ a pojedou dál…možná si z toho dělají i marketingový tah, jelikož jim pomalu klesá už nějakou dobu sledovanost…