lota

Co si myslíte o vinylových podlahách?

Je to jen móda nebo jsou funkční? Jaké máte zkušenosti?

Odpovědi
mosoj

Nová je jenom pokládka. Jinak z toho samého materiálu je lino a to snad funkční je.

Drap

Je funkční, ale osobně upřednostňuji dřevo.

gaja

záleží kam a za jakým účelem, někde bych také preferovala raději pravé dřevo…
Mám zkušenosti z obojím.
na vinylové podlaze se mi líbí vzhled například oproti klasickému linu, zvlášť když je pěkně profilovaná, nestudí a neodírá se…můžou po ní běhat třeba psy, nebo po ní chodit i v botech a jak se setře je jako nová, to je výhoda oproti dřevěné podlaze, nebo klasickému linu.