Bronzový

Co si myslíte o videotelefonu jako součástí televize ?

Opravdu nelpím na tom a ani nemám na mysli Skype, ovšem pamatuji si, že před několika lety se psalo, že v "krátké" době bude automatickou součástí i videotelefon. Dlouhé roky utekly a přestalo se o tom hovořit.
Proč se od toho zcela odstoupilo, jsou v tom vysoké výrobní náklady a podobně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Myslím, že tato myšlenka byla ´zatlačena´ běžnými videotelefony - náklady na výrobu by se blížily 0...
Koneckonců by stačilo ke SmartTV přidat kamerku a komunikační SW (např. onen Skype), ale:
a) kdo by to chtěl, když má tuto možnost každý SmartPhone?
b) kdo by to chtěl, když má ´vedle´ počítač s webkou?
c) kdo by chtěl potenciálně nebezpečnou ´špionážní´ kameru v obýváku?

Další odpovědi:

Bronzový

Neustoupilo, jen vývoj zatím nepřinesl žádné převratné novinky, o kterých by se média rozepsala. Vývoj probíhá pěkně v tichu, neboj, dočkáme se :)
Doplňuji:
Já čtu vědecké časopisy, takže vím, že se na tom pracuje. Jde ale o jiný typ komunikace, než zvládnou phony. Před televizí budete mí vysouvací sklo, přes které, když se podíváte, uvidíte postavu, se kterou komunikujete, plně ve 3d, můžete s ní hýbat, házet s ní apod.; již brzy :)

Stříbrný

Osobně tedy nechápu, co myslíš pod pojmem "videotelefon", když nemyslíš skype, přes který můžeš videohovory pořádat? Hodně televizí to umí, přesto uživatelé raději toto dělají u PC-mobilu, neboť televize je většinou v šeru, abys viděl lépe obraz.

Zlatý

Nic.
Já mám TV pro zábavu. Nebudu s mým telefonováním otravovat další členy rodiny. Na to mně stačí mobil nebo Skype.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.