annas

Co si myslíte o vědeckém zdůvodnění lži?

Nejzávažnější je křivá přísaha.
O něco mírnější je lež z nutnosti, v životě nastávají situace, které vás k tomu přinutí, mohli byste způsobit velikou škodu, rozvrátit manželství apod.
Zcela jiná kategorie je lež z milosrdenství, vynucená tím, že nechcete někomu ublížit.
A konečně je tady nejmírnější forma: Statistika – kdo by proti ní protestoval?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ten kdo říká lež a věří tomu přeci nelže. To by se mělo nazvat jinak, ale jak je to správně.
Doplňuji:
Tato odpověď byla reakcí na odpověď miroslavast. Jeho odpověď zmizela!! Jak to lze udělat.
Protože jsem blbej nevím kdo koho varoval ?

kropitko

Jo a Miroslave,,,já jsem se k žádné straně nikdy nepřikláněla,,,jsem poměrně silná individualita a nepotřebuji patřit do žádné strany,,,,koukám,že to ty to tu rozděluješ na několik táborů,,zcela veřejně a ani se s tím netajíš,,,

Miroslavst

Byli jste varováni :D

annas

Pochopila jsem, asi jsem Vám dala bod. Nejsem si však docela jistá.

Miroslavst

Bod od vás, jako od tazatele mi nevadí. Byl však dán bod ještě od někoho jiného z vaší strany jak sama říkáte.
Takže pokud položí dotaz A tedy někdo ze skupiny ABC a dostanu palec od A, tak to beru. Pokud dá bod-palec ještě někdo další z této skupiny, tedy BC, odpověď smažu.

mosoj

Já jsem ale nic nepochopil. Zřejmě jsem v určitých věcech naivní.

Na odpovědi Miroslavst jsem neviděl nic špatného, jenom mě napadlo, jak to správně nazvat když člověk něco říká, není to pravda a on tomu věří.

annas

Mosoji, vysvětlení. Protože stojím na opačné straně než Miroslav, rozhodl se, že když dostane za svou odpověď bod ode mě nebo ostatních (řekněme sympatizantů), bude své odpovědi mazat.

mosoj

Svoji odpověď mohu smazat sám a nebo to musím nahlásit. Jak vidíte nikdy mě nic takového nenapadlo, ale asi to vyplývá z těch dosažených bodů o kterých zde již jednou byla polemika ani nevím jak a na co musím kliknout.

Miroslavst

Ano, annas má pravdu.
Odpověď jsem smazal já osobně na protest. Nikoli však za bod od annas.
Proto jsem do diskuze napsal, že jste byli varováni a posléze jsem odpověď smazal.
Alespoň zde některé přesvědčím o tom, že mi o body nejde.
Zkoušel jsem to ještě tak, zda nejde odpověď nahlásit a tím ji smazat a poté napsat novou byť tu stejnou, ale bez bodů a bohužel to nejde.

kropitko

Tak co kdybych ti ty odpovědi rovnou mazala,že bych ti ušetřila práci???

mosoj

Normální to není. Zavání to neúctou k tomu kdo dal bod ať už je na jakékoliv straně.
Ale dělat tady sekty to je špatně a dělají to jenom ti co neunesou pravdu nebo nejsou tolerantní.