Zlatý

Co si myslíte o vědeckém zdůvodnění lži?

Nejzávažnější je křivá přísaha.
O něco mírnější je lež z nutnosti, v životě nastávají situace, které vás k tomu přinutí, mohli byste způsobit velikou škodu, rozvrátit manželství apod.
Zcela jiná kategorie je lež z milosrdenství, vynucená tím, že nechcete někomu ublížit.
A konečně je tady nejmírnější forma: Statistika - kdo by proti ní protestoval?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ten kdo říká lež a věří tomu přeci nelže. To by se mělo nazvat jinak, ale jak je to správně.
Doplňuji:
Tato odpověď byla reakcí na odpověď miroslavast. Jeho odpověď zmizela!! Jak to lze udělat.
Protože jsem blbej nevím kdo koho varoval ?

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Jo a Miroslave,,,já jsem se k žádné straně nikdy nepřikláněla,,,jsem poměrně silná individualita a nepotřebuji patřit do žádné strany,,,,koukám,že to ty to tu rozděluješ na několik táborů,,zcela veřejně a ani se s tím netajíš,,,

Zlatý

Miroslavst

Byli jste varováni :D

Zlatý

annas

Pochopila jsem, asi jsem Vám dala bod. Nejsem si však docela jistá.

Zlatý

Miroslavst

Bod od vás, jako od tazatele mi nevadí. Byl však dán bod ještě od někoho jiného z vaší strany jak sama říkáte.
Takže pokud položí dotaz A tedy někdo ze skupiny ABC a dostanu palec od A, tak to beru. Pokud dá bod-palec ještě někdo další z této skupiny, tedy BC, odpověď smažu.

Zlatý

mosoj

Já jsem ale nic nepochopil. Zřejmě jsem v určitých věcech naivní.

Na odpovědi Miroslavst jsem neviděl nic špatného, jenom mě napadlo, jak to správně nazvat když člověk něco říká, není to pravda a on tomu věří.

Zlatý

annas

Mosoji, vysvětlení. Protože stojím na opačné straně než Miroslav, rozhodl se, že když dostane za svou odpověď bod ode mě nebo ostatních (řekněme sympatizantů), bude své odpovědi mazat.

Zlatý

mosoj

Svoji odpověď mohu smazat sám a nebo to musím nahlásit. Jak vidíte nikdy mě nic takového nenapadlo, ale asi to vyplývá z těch dosažených bodů o kterých zde již jednou byla polemika ani nevím jak a na co musím kliknout.

Zlatý

Miroslavst

Ano, annas má pravdu.
Odpověď jsem smazal já osobně na protest. Nikoli však za bod od annas.
Proto jsem do diskuze napsal, že jste byli varováni a posléze jsem odpověď smazal.
Alespoň zde některé přesvědčím o tom, že mi o body nejde.
Zkoušel jsem to ještě tak, zda nejde odpověď nahlásit a tím ji smazat a poté napsat novou byť tu stejnou, ale bez bodů a bohužel to nejde.

Zlatý

kropitko

Tak co kdybych ti ty odpovědi rovnou mazala,že bych ti ušetřila práci???

Zlatý

mosoj

Normální to není. Zavání to neúctou k tomu kdo dal bod ať už je na jakékoliv straně.
Ale dělat tady sekty to je špatně a dělají to jenom ti co neunesou pravdu nebo nejsou tolerantní.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.