Tom20

Co si myslíte o Vánocích?

Nejlepší odpověď
HDMI

Užiju si je

Vánoce,vánoce přicházejí…

Další odpovědi
anonym

Užiju si je

Miluju Vánoce! Jediný den v roce se sejde CELÁ rodina u nás doma, pouštíme si koledy, jíme kapra, koukáme se na děti jak jásají co dostali od ježíška… Úžasné! Ale malý stres tam je

láďa1

Dřív byly lepší

Dříve začínali vánoce v prosinci na Mikuláše a dnes přijdete do supermarketu v září a máme vánoce?!?!.....Už to není o klidu a pohodě,dnes se lidé předháněji kdo nakoupil více dárků.

Drap

Dřív byly lepší

Vánoční atmosféra sice nebývala navozována jak teď už od října, ale vánoce byly klidnější, pohodovější, a snad i lidé měli k sobě blíž než dnes

aramah

Užiju si je

A to jen díky vnoučkům ,jinak stále dokola ostatně jako život sám. :D

Jikra

Užiju si je

baghira

Užiju si je

DDarent

Užiju si je

Bude tablet!!!

Nikkol

Užiju si je

mechanka

Dřív byly lepší

MILAN1961

Dřív byly lepší

Georgo2010

Dřív byly lepší

Z tradičních svátků se staly čtvrtletní komerční svátky plné kýčů a „nezbytných“ předražených blbostí, bez kterých bychom byli všichni out – ale hlavně se nemuseli zbytečně zadlužovat. Už to není o klidu, pohodě a setkání celé rodiny, ale o stresu z nakupování, úklidů, nedostatku financí apod.
Což takhle si letošní Vánoce skutečně užít (nákup dárků přes eshopy nebo ručně vyrobit), uskromnit se při vzájemném obdarovávání a více si vážit jeden druhého?

Heřman

Užiju si je

Vánoce jsou dobré ale někdy to nejde podle mých představ.

samicek333

Užiju si je

Já miluju předvánoční atmosféru, sníh, zimu i Vánoce:) ale pro rodiče by platila asi spíš 3. odpověď.

cate1597

Dřív byly lepší

WeeBear

Užiju si je

Těším se na ně.. Letos budu poprvé péct cukroví, tak se těším, obzvlášť na perníčky.

Na Vánoce má dojet i mamka s bráškou, takže věřím, že ty dva dny stresu o připálené, nebo nepovedené jídlo budou 24. pryč. :)