Co si myslíte o Ústí nad Labem?

Nejlepší odpověď
anonym

Docela ujde. (napiš proč)

Prostě znám lepší. Ve srovnání s jinými krajskými mádost negativ, málo prac. příležitostí, horší spojení, malé zastoupení významnějších firem, pozůstatky degradace bývalých Sudet, nepříliš lákavá skladba obyvatelstva, trochu zajímavých památek jen pár, nato kolik je jich na jiných místech ČR.
A asi jsem také zhýčkán mnoha přednostmi mého města oproti nevýraznému a méně významnějšímu UL.

Další odpovědi
vivatis2-

Velmi pěkné město, často tam jezdím. (napiš proč)

Protože tam bydlím!!!!

ten který je

Docela ujde. (napiš proč)

GM

neznám

Je to od nás trochu z ruky.

quentos

ještě jsem tam nebyl, tož se ankety neúčastním. Možná jsem přes něj jel vlakem, takže jsem ho viděl doslova „jen z rychlíku“ :{D> nicméně varianta „neznám“ by znamenala, že ho neznám ani z mapy :{)))>

ten který je

Velmi se mi líbí pohled na hrad Střekov,o něco méně se mi líbí pohled na některé místní nepřizpůsobivé spoluobčany.

Kerberus

Mohla jste zvolit variantu – mapř. město neznám, nemohu se vyjádřit.

ten který je

Ale já to město tak trochu znám.Mám tam pár známých a také jsem tam jezdil pracovat.

Kerberus

Ten… omlouvám se, zapomněla jsem oslovit tazatelku. Nevložila variantu pro toho, kdo města nezná. Děkuji.

Díky i Vám, Dr.Axle.

anonym

Ad ten který je, Kerberus to myslela vůči tazatelce, proto i použila ženský rod, tak nebuď hned vztahovačný!